Katalog

Infotip katalog  →  Počítače a internet  →  Komunikační služby

Odkazy:

Animace, melodie, tapety, hry na mobil  ...
Zábava na mobil. Klikni a bav se: java hry, melodie, animace, obrázky, tapety, videa na mobil.
http://www.mobil.engros.cz

Poslat SMS zdarma na Vodafone a O2  ...
SMS brána zdarma, z které můžete posílat dlouhé sms zdarma na Vodafone, O2 a icq. S možností posílání sms přání zdarma k svátku, zamilovaných, vtipů a plno dalších.
http://www.azsms.cz

Vodafone SMS zdarma  ...
SMS brána nejen na Vodafone zdarma. Z naší sms brány můžete také posílat sms zdarma na T-Mobile a sms zdarma O2.
http://vodafone-sms-zdarma.cz

Icq-world.cz  ...
Web o Icq, naleznete tu download icq 6, icq 5.1, skiny pro icq, češtiny, návody, programy a mnoho dalšího. Také si zde můžete spustit hned několik verzí icq2go.
http://www.icq-world.cz

Qip-world.cz  ...
Web zaměřený na internetový komunkátor qip. Naleznete tu downloady jako je Qip infium, qip skiny, češtinu na qip a mnoho dalšího. Také jsou tu podrobně rozebrány klady a zápory Qipu.
http://www.qip-world.cz

Slovník emotikonů (smajlíků)  ...
Tisíce emotikonů (smajlíků) seřazené podle svých významů. Je v nich možné snadno vyhledávat podle mnoha kritérií, u každého emotikonu je jeho vysvětlení česky a anglicky.
http://www.3000emoticons.cz

Zamilované SMS, romantické sms  ...
Spousta SMS pro zamilované, jak pro kluky tak holky. Také pěkné romantické SMS. Dále obsahuje také narozeninové sms, silvestrovské sms a další.
http://www.textovky.eu

SMS na O2 zdarma  ...
Poslat SMS do sítě O2 zdarma je velice jednoduché. Pošlete svou SMS zprávu na O2 hned teď!
http://www.sms-na-o2-zdarma.com

E-shopy.cn - info o všetkých e-shopoch  ...
E-shopy.cn je portál na ktorom sa dozviete tie všetko čo potrebujete vedieť o e-shope pre tým ako tam niečo nakúpite. Nájdete tu recenzie, návody, vychytávky a rôzne zľavy
http://www.e-shopy.cn

XELEX-projekcia kuchýň,3D kuchyne,vizual  ...
gastrozariadenia,gastrotechnológie,gastrotechnika,šporáky, kotle,pánve,konvektomaty,projekcia kuchýň,3D vizualizácie kuchýň,nerezové stoly,nerezové drezy,škrabky,roboty,pizza pece,elektrické šporáky,plynové šporáky,nárezové stroje, váhy,univerzálne r
http://www.xelex.sk

GASTROFIRMY-gastrozařízení,gastrotechnik  ...
gastrozariadenia,gastrotechnológie,gastrotechnika,šporáky, kotle,pánve,konvektomaty,projekcia kuchýň,3D vizualizácie kuchýň,nerezové stoly,nerezové drezy,škrabky,roboty,pizza pece,elektrické šporáky,plynové šporáky,nárezové stroje, váhy,univerzálne r
http://www.gastrofirmy.cz

Dsl.cz – vše o připojení k internetu  ...
Dsl.cz – vše o připojení k internetu. Články, diskuzní fóra uživatelů, nejčastější dotazy, porovnání nabídek připojení od všech hlavních poskytovatelů, ověřování dostupnosti a měření aktuální rychlosti internetu. Při objednávce připojení k internetu
http://wifi.aspa.cz

Sms na Vodafone zdarma  ...
SMS brána kde můžete úplně zdarma posílat SMS do VŠECH SÍTÍ!!!
http://sms-na-vodafone-zdarma.eu

Vyplňto.cz - Internetové průzkumy zdarma  ...
Vytváření vlastních dotazníků a prohlížení výsledků realizovaných průzkumů
http://www.vyplnto.cz

Icq do mobilu, Icq online, jimm  ...
Tento web se zabývá internetovou verzí icq, tzv. icq2go, neboli icq online. Naleznete tu také potřebné downloady icq do mobilu, konrétně program jimm.
http://icq.updated.cz

7sms.cz - SMS zdarma. Posílejte SMS zdar  ...
Chcete posílat sms zdarma a neomezeně ? Práve pro vás je tu naše SMS brána zdarma.Posílejte sms zdarma na Vodafone, sms na O2 a t-mobile !
http://www.7sms.cz

Poslat SMS bez peněz - SMS brána zdarma  ...
Neplaťte už nikdy za posílání SMS ! Poslat SMS bez peněz hned přes naší sms bránu zdarma. Naše SMS brána posíla sms zdarma na Vodafone, sms na O2 a T-mobile. Na co ještě čekáte ? Pojďte poslat sms bez peněz !
http://www.smsbezpenez.cz

SMS s adresářem zdarma  ...
Umožňuje snadno poslat sms s využitím bezplatných bran operátorů, vlastní adresář po registraci, možnost automatického přihlášení (autologin) a další
http://sms.aspweb.cz

SMSFun.cz - Vtipné SMS  ...
Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.
http://www.smskuj.info

SMS zdarma posílejte rychlostí blesku  ...
Proč zbytečně platit za něco co můžete mít zdarma? SMS zprávy zdarma nejen na Vodafone. Ušetřit několik stovek měsíčně v rámci SMSkování nebylo nikdy snadnější. Pojďte se podívat jak na to.
http://www.zdarmasmsnavodafone.cz

Reality forum  ...
něco jako reality, nemovitosti, reality forum, nemovitosti forum, zahrada forum, reality diskuze, realitní poradna, prodej realit, prodej nemovitostí, zařízení domu, zařízení bytu, stavba domu,
http://www.realityforum.cz

Sms zdarma na tmobile  ...
Sms na t-mobile zdarma. Dnes už je možné posílat smsky z internetu zdarma do sítě t-mobile i na všechny ostatní mobilní operátory.
http://sms-t-mobile-zdarma.info

Internetová seznamka a inzerce, seznámen  ...
Inzertní seznamka s fotografií. Seznamte se, flirtujte a jděte na rande. Najděte si osudovou známost. Seznámení pro všechny věkové kategorie. Zkuste foto seznamku, seznámení podle mnoha kritérií.
http://www.seznamka.inventar.cz

c´mon SMS - Pošli si SMS! Zdarma!  ...
Tato stránka umožňuje zdarma posílát SMS na všechny operátory v ČR. Můžete využít i funkce "Komprese textu zprávy", která upraví text zprávy tak, že vymaže mezery a šetří tak místo pro více textu!
http://sms.cmon.cz

Hlasovka.cz - Revoluce v komunikaci na i  ...
Náš web vám umožní nahrávat a posílat video a audio zprávy. Objevte s námi kouzlo rychlé a osobní komunikace a zapomenete na email. Servr Hlasovka.cz je revoluce!
http://www.hlasovka.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server