Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

XELEX-projekcia kuchýň,3D kuchyne,vizual  ...
gastrozariadenia,gastrotechnológie,gastrotechnika,šporáky, kotle,pánve,konvektomaty,projekcia kuchýň,3D vizualizácie kuchýň,nerezové stoly,nerezové drezy,škrabky,roboty,pizza pece,elektrické šporáky,plynové šporáky,nárezové stroje, váhy,univerzálne r
http://www.xelex.sk

GASTROFIRMY-gastrozariadenia,gastrotechn  ...
gastrozariadenia,gastrotechnológie,gastrotechnika,šporáky, kotle,pánve,konvektomaty,projekcia kuchýň,3D vizualizácie kuchýň,nerezové stoly,nerezové drezy,škrabky,roboty,pizza pece,elektrické šporáky,plynové šporáky,nárezové stroje, váhy,univerzálne r
http://www.gastrofirmy.sk

Půjčovna pracovních plošin Olomouc  ...
Půjčovna samohybných nůžkových pracovních plošin, v Olomouci, s pracovní výškou až 11,8 m, včetně dopravy na místo určení.
http://www.plosinykpronajmu.cz

Barvy  ...
Barvy - Nátěrové hmoty - Malířské potřeby : Inzertní stránky pro nabídku a poptávku. Prodej a výroba - barvy, nátěrové hmoty, malířské potřeby..
http://www.barvy.name

Dřevostavby, roubenky Dřevotes  ...
Tesařská firma staví roubenky, dřevostavby, moderní i klasické dřevěné domy již více jak 10 let. Staví dřevěnice po celé ČR, zajistí kompletní projekt. Používá kvalitní domácí dřevo.
http://www.drevotes.cz

Potrubní systém z plastu pro vnittřní vodovody z materiálu PP typ 3  ...
Jsme firma zabývající se VÝROBOU a prodejem potrubních systémů z plastu pro vnitřní vodovody z materiálu PP typ3. Naše výrobky jsou prodávány se 100% zárukou na kvalitu výrobku.
http://www.kabeplast.cz

Kamenictví - Klerus  ...
Kamenictví, které se specializuje na hřbitovní architekturu : urnové hroby, náhrobky, jednohrob, dvouhrob, urnové pomníky, pohřební urny, náhrobní kámen a náhrobní desky. Kompetní služba včetně písma a montáže. Přeprava po celé ČR zdarma.
http://www.ekamenictvi.cz

Machido s.r.o.  ...
Výstavba a opravy komunikací, pokládka živičných povrchů a litých asfaltů. Pronajímáme finišer Vogele. Servisujeme stavební stroje, silnični finišery, frézy, válce, nakladače. Řešení poruch a závad do 24 hod. Nákladní a kontejnerová doprava. Prodej a
http://www.machido.cz

Průmyslové podlahy - KDK eko FLOOR  ...
Průmyslové podlahy na bázi syntetických pryskyřic pro chemické i strojírenské provozy, pro průmyslové haly i komerční prostory. Rekonstrukční nátěry, štěrky, polymerbetony, antistatické systémy. Bezprašná a dokonalá příprava podkladu systémem Blastr
http://www.kdkekofloor.cz

Sanace staveb - Hydropol ČR  ...
Sanace vlhkého zdiva a odvlhčení objektů elektrofyzikálním systémem Hydropol. Bez stavebních prací, v libovolné konstrukci včetně přízemí a sklepů, s trvalou zábranou vzlínání vlhkosti ve zdivu, bez nároku na přerušení provozu sanovaného objektu.
http://www.hydropol-cz.com

Opravy.cz - bezplatné kontakty na prof  ...
Bezplatné kontakty na firmy a řemeslníky, kteří provozují činnost v místě zakázky. Instalatéři, izolace a zateplování, bazény, sauny a mnoho dalších oborů.. Systém referencí a hodnocení.
http://www.opravy.cz

Rekonstrukce.cz  ...
Bezplatné kontakty na prověřené stavební firmy pro rekonstrukce bytů, koupelena bytových jader. - Systém referencí a hodnocení.
http://www.rekonstrukce.cz

JM-Maliř Lakyrnik  ...
Jsme společnost poskytující služby v oblasti malířství natěračství Chcete-li zrekonstruovat byt nebo kancelář jste na správnem mistě.
http://malbyjirout.tym.cz

Katalog stavebních firem a řemeslníků  ...
Katalog stavebních firem a řemeslníků PostavímeTO.cz sdružuje informace o kvalitních a ověřených firmách. Čerpejte při hledání vhodné firmy ze zkušeností ostatních.
http://postavimeto.cz

Žaluzie, markýzy, rolety  ...
Univers Tech s.r.o. nabízí stínící techniku jako jsou vertikální žaluzie, venkovní žaluzie, výsuvné markýzy, předokenní rolety.
http://www.rolety-markyzy-zaluzie.cz

Laminátové podlahy Balterio  ...
Laminátové podlahy Balterio - plovoucí podlahy, prodej a pokládka podlah, parkety, prkna, exotické dřeviny, postaršené podlahy
http://www.balterio.cz

Podlahy Šesták - prodej podlah  ...
Dřevěné podlahy, třívrstvé plovoucí podlahy, laminátové podlahy - Berthold, Bergland Parkett, Berg & Berg, Balterio, pokládka podlah, renovace dřevěných podlah
http://www.podlahy-sestak.cz

Doupovec  ...
Práce motorovou pilou. Udržba zeleně. Montaž automatické závlahy. Architektura. Stavební práce. Výkopové práce.
http://www.doupovec.eu

Kratochvíl parket profi, s.r.o.  ...
Hledáte kvalitní dřevěné a laminátové podlahy? Jsme výhradní importér podlah Kährs, Witex, Solidfloor, Forte, Marmoleum Click a dřevěné mozaiky Mosaici d´Asolo. V nabídce je i PVC Tarkett, venkovní terasy Softline, dřevěné podlahy LM Flooring.
http://www.kpp.cz

Sundance, s.r.o. | žaluzie Ostrava  ...
Velkoobchod a maloobchod se stínící technikou (žaluzie Ostrava, rolety Ostrava, markýzy Ostrava), garážovými vraty a vjezdovými branami. Dodáváme konečným zákazníkům včetně montáže, poskytujeme záruku a provádíme servisní opravy.
http://www.sundance-ostrava.cz

FASÁDY INTERIERY - Scheinkönig a Mádl  ...
Stavba domů na klíč, fasády, zateplení, sádrokarton, obklady a dlažby, oplocení pozemků, zámkové dlažby.
http://www.fasadyinteriery.cz

Vestavěné skříně a infrasauny KAPITAN  ...
Nabízíme jedinečné řešení vestavěných skříní i pro atypické byty a originální požadavky. Speciální nabídkou firmy KAPITAN s.r.o. je dodávka a montáž osobních infrasaun.
http://www.kapitan.cz

Výškové práce & stavební práce  ...
Stavební práce & výškové práce za pomoci horolezecké a speleologické techniky čištění a opravy fasád, zednické práce, kácení stromů, mytí oken, instalace reklam, revize výtahů, stavba lezeckých stěn a lanových center a mnohé další....
http://www.vyskove-prace.org

Obkladové palubky a dřevěné plotovky  ...
Prodej levného stavebního řeziva pro vaše obklady a podlahy. Podlahové palubky a obkladové plotovky. Dřevěné obklady stěn a podlah. Desky a plotovky pro stavbu dřevěného plotu. Prodejní hala na Praze 5.
http://www.palubkykarban.cz

Okna, sítě, žaluzie, garážová vrata a da  ...
Vyrábíme, dodáváme, instalujeme i deinstalujeme okna, sítě do oken, žaluzie vertikální a horizontalní, dveře, garážová a sekční vrata, eurosušáky, rolety, parapety, markýzy a další.
http://www.okna-site-zaluzie.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server