Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Q-complet s.r.o. - plastová, dřevěná a h  ...
Prodáváme a montujeme plastová, dřevěná a hliníková okna, dveře, vrata a brány firmy Hörmann. Zajistíme dopravu, demontáž, likvidaci starých oken, montáž nových. Dále rolety, žaluzie a arapety.
http://www.qcomplet.cz

Montplast - plastové okna  ...
Firma MONTPLAST byla založena v roce 1994. Plastová okna a plastové dveře jsou vyráběny z profilového systému od firmy GEALAN fenster systéme GmbH , která patří v tomto oboru ke světově nejvyspělejším. Nabízí PVC profily v různých tvarech, kombinacíc
http://www.oknamontplast.cz

Kamenné obklady  ...
Nabízíme přírodní kámen vhodný pro použití jako obklady či dlažba za cenu betonové zámkové dlažby.
http://www.dlazebni-kamen.cz/kamenne-obklady

Obkladové palubky, fasádní a podlahové p  ...
Zabýváme se výrobou obkladových palubek, fasádních a podlahových palubek. Dále v naší nabídce naleznete terasové profily, konstrukční hranolky a latě. Také vyrábíme palubky atypické, které jinde než-li u nás nekoupíte.
http://www.secacz.cz

Projekty domů, architektura  ...
Projekty rodinných domů. Rodinné domy typové i individuální. 3Projekt působí ve všech oblastech architektury ,urbanismu, interieru a pozemního stavitelství.
http://www.3projekt.cz

Brány-Ploty.cz - Jiří Žůrek  ...
Prodej, výroba a montáže bran, garážových vrat, plotů, závor, oken, dveří. Dále nabídka automatických pohonů. Nabízíme pojezdové brány nesené, pojezdové brány na koleji a křídlové brány. Vrata: sekční garážová vrata, celovýklopná garážová vrata,
http://www.brany-ploty.cz

BT servis – Požární bezpečnost staveb  ...
Zajišťujeme kompletně požární bezpečnost staveb, protipožární ochranu, také žaluzie, rolety a sítě.
http://www.btservis-praha.cz

Ožana Tomáš, s.r.o.  ...
Dodáváme a montujeme pětikomorová plastová okna - certifikované profily Rehau včetně příslušenství. Provádíme zateplování staveb. Poskytujeme kompletní stavební servis: vytvoření projektu, zajištění stavebního povolení, zednické zapravení, likvidace
http://www.ozanatomas.cz

nabídka stavebního materiálu  ...
Dobrý den, jste stavební firma nebo si stavíte vlastní dům? Pokud ano nepřehlédněte tuto nabídku stavebního materiálu pro Vás. Najdete zde betonové výrobky, dveře a kování, hydroizolaci, koupelny, maltové směsi, nářadí, obkladové a fasádní desky, o
http://www.vase-stavba.cz/d/27253

Obkladačské práce - Zbyněk Šesták  ...
Provádíme veškeré obkladačské práce a práce spojené s obkladem a dlažbou. Kapacita až 200 m2/denně. Záruka vysoké kvality, spolehlivosti a solidního jednání.
http://www.virtualniasistentka.net

Komíny Vorel  ...
Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.
http://www.kominyvorel.cz

Havarijní služba NONSTOP  ...
Havarijní služba, řemeslníci NONSTOP Hledáte firmu na čištění kanalizace? Chcete zrekonstruovat koupelnu, kuchyni či balkón? Obraťte se na nás! Provádíme nejen okamžité opravy, resp. havarijní služby, ale i práce menšího rozsahu
http://www.cisteni-kanalizace-instalateri.cz

STUDIO INTERIER - Tomáš Janíček - dveře  ...
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Nabízíme dýhované dveře, fóliované dveře, dveře masivní, laminátové dveře, skleněné dveře až po dveře technické, vchodové a bezpečnostní. Dřevěné a laminátové podlahy Kährs a Witex.
http://www.studio-interier.cz

SAPELI - dveře a zárubně  ...
Dveře a zárubně SAPELI - od zaměření po montáž včetně záručního a pozáručního servisu. Nabízíme dýhované dveře, fóliované dveře, dveře masivní, laminátové dveře, skleněné dveře až po dveře technické, vchodové a bezpečnostní. Praha + Střední Čechy.
http://www.sapeli-dvere.cz

PORTA DOORS - dveře a zárubně  ...
Zastupujeme značku dveří PORTA DOORS - prodej dveří včetně montáže a servisu. Interiérové dveře dýhované, dveře fóliované, dveře vchodové. Vyberte si ty pravé dveře v naší vzorkovně v Mladé Boleslavi. Zakázky realizujeme v Praze a Středních Čechách.
http://www.porta-dvere.cz

DANA - interiérové dveře a zárubně  ...
Originální rakouské dveře a zárubně značky DANA - SAX - interiérové dveře dýhované, dveře masivní, dveře prosklené. Navštivte vzorkovnu dveří DANA - Mladá Boleslav.
http://www.dana-dvere.cz

krby-procházka  ...
Zabýváme se stavbou vnitřních i zahradních krbů a prodejem krbových vložek. Máme zkušenosti v celé oblasti stavby krbů, a proto Vám může nabídnout jak renovační služby, tak kompletní výrobu na klíč.
http://www.krby-prochazka.cz

eurookna TTK  ...
výroba dřevěných eurooken, vchodových dveří, posuvných a skládacích stěn, oken pro historické zástavby, pasivní a nízkoenergetické domy, dřevohliníková okna, okenice a příslušenství, atypické tvary
http://www.eurooknattk.cz

doExterieru.cz – plastová okna, markýzy,  ...
Na webu doExterieru.cz si můžete spočítat a ihned objednat plastová okna, markýzy, garážová vrata, eurookna, bránové pohony, střešní okna, venkovní rolety a žaluzie. Přesné ceny dle Vašich rozměrů získáte na 2 kliky.
http://www.doexterieru.cz

ES systems - úsporné systémy  ...
Firma ES systems se zabývá prodejem energeticky úsporných technologií. Mimo jiné je importér a distributor švýcarského infračerveného topného systému Carbowell do ČR.
http://es-systems.eu

Páskovačky ruční, akumulátorové, pneumatické | TECHNOBAL s. r. o.  ...
Kompletní sortiment balící techniky - páskovací strojky, páskovačky, balicí automaty, ocelové pásky, umělohmotné vázací pásky, plastové pásky, PET pásky, PP pásky, PES pásky, spony, folie, obalové a balicí materiály.
http://www.paskovacky-technobal.cz

Palety, europalety  ...
Palety, EUR palety, europalety - výroba palet, prodej palet, výkup palet či opravy palet. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti palet.
http://www.europal.cz

Zelená úsporám - Dotace na zateplení dom  ...
Informace o možnostech čerpání státních dotací na zateplení domů z programu Zelená úsporám určeného na zateplení rodinných domů, nákup kotle na biomasu, výměnu oken a dveří, stavbu pasivních domů a využití obnovitelných a alternativních zdrojů energi
http://www.dotace-zatepleni-domu.info

PEM trade - řešení vytápění a koupelen  ...
Koupelny snů? Kotle, bojlery, moderní sprchové kouty, vany, sanitární keramika. Úsporné topení a příjemné podlahové vytápění. Nabízíme vodoinstalační a topenářský materiál. Dodávky po celé ČR, zajistíme veškeré doprovodné služby.
http://www.pemtrade.cz

Klimatizace, tepelná čerpadla - RM Clima  ...
Tepelná čerpadla i klimatizace od RM Clima. Kompletni návrhy, instalace, realizace a servis. Prodej klimatizace, tepelného čerpadla, průmyslových chlazení.
http://www.klimatizace-cerpadla.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server