Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Dřevěná a plastová okna  ...
Blog o eurooknech a plastových oknech Vám přináší zajímavosti a rady, týkající se energetické úspory, výhody a nevýhody. Pokud si kladete otázku, proč právě eurookno, blog Eurookno Vám může přinést radu.
http://eurookno.svetu.cz

SOLAREX, s.r.o.  ...
Specialista na montáže tepelných čerpadel a podlahového vytápění. Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla značky Siemens, Alpha-Innotec, Dimplex a Geothermie Confort.
http://www.solarex.cz

Zednictví, obklady Brno a okolí  ...
Provádíme kompletní zednické, obkladačské a stavební práce v Brně a jeho okolí.
http://www.zednictvi-brnoaokoli.cz

Postele, matrace, rošty - LB Bohemia  ...
Nabízíme postele, matrace, rošty, přikrývky a další výrobky pro Vaši dokonalou pohodu. Naše společnost je specialistou v oblasti zdravého spaní.
http://www.kouzelnespani.cz

Vše o komínových systémech  ...
Proč nejde v kamnech zatopit, co je to tah komínu, co je cílem používání komínových systémů? Výběrem kvalitního komínového systému si zajistíte záruku dlouhodobého pohodlí a tepla ve Vašem domě.
http://stavebni-izolace.mikrostranky.com

Ziskej dotaci - informace o dotacích  ...
Informační web o dotačním programu "Zelená úsporám". Zájemci o dotace získají informace o možnostech čerpání dotací na zateplení domu, výměnu kotle, výměnu oken. Zajistíme financování Vašeho projektu.
http://www.ziskejdotaci.cz

Regály a police do obchodů  ...
Potřebujete vybavit Váš obchod nebo sklad? V naší nabídce najdete regály skladové, prodejní, paletové a další zboží a doplňky. Euro regály do skladů a obchodů jsou profesionální regály všech druhů. Zabýváme se již několik let výrobou, montáží i prode
http://www.regaly-obchody-sklady.cz

HB INPOL, s.r.o.  ...
Provádíme práce od rekonstrukcí, modernizací, oprav, novostaveb kompletní dodávkou a inženýrských sítí. Specializací firmy je zateplování a regenerace budov a další specializované činnosti pro rekonstrukci bank.
http://www.hbinpol.cz

Kontejnery Siegl  ...
Provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty. Nabízíme komplexní služby v nakládání s odpady, odvoz suti, likvidace a evidence odpadu.
http://www.siegl.cz

Lešení HYMER  ...
Prodej, pronájem lešení HYMER, výroba hliníkových konstrukcí, prodej komínového lešení, žebříky, výroba a prodej přemostění Tomex - Pavel Tomášek s.r.o.
http://www.leseni-hymer.cz

Izolace a nátěry IZOL-PLASTIK  ...
IZOL-PLASTIK nabízí nátěrové systémy, hydroizolace i antiplakát. Pořiďte si speciální nátěry střech, izolace střech, finální nátěry proti nežádoucímu výlepu plakátů a další nátěrové hmoty. Spolehněte se na kvalitní nátěry a hydroizolace IZOL-PLASTIK.
http://www.izolplastik.cz

ABC instalatéři Praha - opravy kanalizace  ...
Strojní čištění kanalizace, revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika. Havarijní servis nonstop - Praha a okolí. Tel. 603 264 217, 732 738 983.
http://www.abc-instalateri.cz

Nízkoenergetické domy v Nejdku  ...
Nabízíme k prodeji nové nízkoenergetické domy. Budouvy jsou řadové, jednopatrové, s vlastním pozemkem a garáží.
http://www.gro-reality.estranky.cz

Plošina - montážní a pracovní plošiny  ...
Zabýváme se pronájmem montážních plošin, nůžkových a pracovních plošin. Montážní a pracovní plošiny využijete při: kácení stromů, výškových prací, natěračských pracích, opravach fasád a při dalších výškových pracích. Naše plošiny prochází pravidelně
http://www.plosina.com

Sádrokarony, sádrokartonářské práce  ...
Sádrokartony Hála » jsme stavební firma z Brna zabývající se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí.
http://halasdk.cz

Mame-krby.cz  ...
Máme-krby.cz slouží jako informační stránka především pro zájemce, kteří zvažují nákup nového zahradního nebo domácího krbu. Můžete zde zakoupit zahradní krby, venkovní krby, domácí krby, zahradní krby s udírnou.
http://www.mame-krby.cz

Rodinné domy v Podolí u Brna  ...
Výstavba moderních rodinních domů v Podolí u Brna ležícího v blízkosti Mariánského údolí. Projekt vyniká zejména díky propracovanému architektonickému řešení a své lokalitě, která umožňuje nerušené bydlení uprostřed přírody a přitom v blízkosti velko
http://www.rd-podoli.cz

Elemonta s.r.o.– montáž vratové techniky  ...
Dodáváme a montujeme vratovou techniku, zejm. garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, automatické pohony, závory. Dále pak slaboproudou techniku jako jsou elektronická zabezpečovací signalizace, kamerové systémy (CCTV, IP provedení).
http://www.elemonta.cz

Reality, nemovitosti a byty  ...
Naše realitní kancelář zajišťuje kompletní realitní servis. Zprostředkováváme prodeje všech typů nemovitostí, pronájmy, zajišťujeme financování realit a oceňování pozemků a nemovitostí dle zákona.
http://www.reality-finance.com

Cihly a tvárnice – Click and Go  ...
Prodej zdících prvků z cihlového zdiva a prodej pórobetonových tvárnic - Porotherm, Supertherm, Keratherm.
http://www.c-cihly.cz

Prodej omítek – Click and Go  ...
Nabízíme kompletní stavební materiály a pomůcky pro realizaci každé fasády.
http://www.c-omitky.cz

Prodej kontejnerů - Click and Go  ...
Prodej a zprostředkování prodeje odpadových a stavebních kontejnerů.
http://www.c-kontejnery.cz

MONTPLAST, zastřešení bazénů, zimní zahr  ...
Společnost Montplast se specializuje na zastřešení bazénů a na zimní zahrady. Mezi její další stavební projekty patří zastřešení stadionů, atrií a velkých bazénů. Veškeré stavby se realizují na míru podle požadavků zákazníka.
http:// http://www.montplast.cz

Ocel a hutní materiály Kondor  ...
Prodáváme hutní materiály: ocel, železo, ocelové nosiče, traverzy, plechy, trubky, jekly včetně navazujících služeb.
http://www.kondor.cz

Kuchyně RUST  ...
Kuchyňské studio RUST Praha zajistí designové kuchyně špičkových značek od projektu kuchyně po realizaci. Dodáváme včetně kuchyňských spotřebič
http://www.kuchynerust.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server