Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Zelená úsporám  ...
Zateplení domu dotace - kompletní informace ohledně získání a výše dotací z programu Zelená úsporám. Poptávka dodavatelů zateplení domu, financování zateplení domu, autorizovaných inženýrů pro projekty zateplení domu. Seznamy firem pro zateplení domů
http://zatepleni-domu-dotace.cz/zelena-usporam

Podlahy – jak na ně  ...
Podlahy.Probytadum.cz je internetový časopis věnovaný podlahovým krytinám, laminátovým, venkovním, dřevěným a přírodním podlahám, dlažbě, kobercům a PVC. Poradí Vám, jak vybrat podlahu dle Vašich požadavků snadno a rychle.
http://www.podlahy.probytadum.cz

Sanační práce, úprava a čištění vod, rea  ...
Ekosystem poskytuje odstraňování ekologických zátěží průmyslových podniků, likvidaci následků havárií způsobených únikem škodlivin do horninového prostředí a dodávku technologických celků pro čištění odpadních komunálních vod, dále pak pro úpravu pi
http://www.ekosystem.cz

SUNNY MONT-Fotovoltaické elektrány,solár  ...
Montáž fotovoltaických elektráren na střechy,stavba solárních parků,prodej stavebnic,realizace projektu na klíč
http://www.sunnymont.cz

Schody, schodisko, zábradlia, dvere  ...
Luky Plus, s.r.o.: schody, schodisko, zábradlia, dvere, obklady, interiérové dvere, zábradlie, vchodové dvere, schodiska, drevené schody, schodov, schod, točité schody, schody cena, nerezové zábradlie, kované zábradlia, antikorové zábradlie, zárubne,
http://www.lukyplus.sk

Pasivní domy a nízkoenergetické domy  ...
architektonické studio, praktické, příjemné a inspirativní prostředí, krása a účelnost vyjádřená jednoduchými tvary, vhodnými materiály a dokonalým technickým řešením, šetrnost k životnímu prostředí
http://www.tsvarchitekti.cz

Climatizer plus  ...
Tepelná izolace Climatizer Plus, Stavoservis-hana stavební firma nabízející nejlevnější a nejkvalitnější služby ve zlínském kraji.
http://www.climatizer-plus.cz

CENTRUM STAVEB Vaše domy na klíč  ...
Centrum staveb je specializovaný zprostředkovatel staveb na klíč. Dodáme Vám do 48hodin kvalitní stavební firmy pro dřevostavby, nízkoenergetické i pasivní domy. Společnosti jsou interně hodnoceny a vybírány jsou pouze ty nejspolehlivější. Dále zaj
http://www.centrumstaveb.cz

Stavtec-domy na klíč a stavební práce  ...
Stavtec je specializovaný zprostředkovatel staveb na klíč. Do 48hodin dodáme spolehlivé stavební firmy pro dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, rekonstrukce objektů a domů, menší stavební práce atp..
http://www.stavtec.cz

Správa nemovitostí Mešťánek Vladimír  ...
Pomáháme Vám od roku 2003 v komplexní správě nemovitostí, stavební činnosti a reklamě. Nabízíme i další služby jako úklidy, zabezpečení objektů, stavební dozor, internetové projekty , SEO a spoustu dalších činností.
http://www.mestanek.cz

Teleskopická vrata, ploty - Ptáček Petr  ...
Dodáváme a montujeme teleskopická, posuvná, pojízdná vrata s úsporou místa až 40%, vše je vidět na videu. Dále vjezdové brány, automatické pohony na dálkové ovládání, závory, ploty a oplocení. Praha a Středočeský kraj.
http://www.teleskopicka-vrata.cz

Střechy Škoch: nové střechy a opravy  ...
Provádíme zastřešování objektů, renovace, opravy a rekonstrukce střech. Nabízené práce: klempířství, pokrývačství, pokládka střešní krytiny, montáž střešních oken, izolace a nátěry střech, výškové práce. Naším působištěm je Praha a kraj Vysočina.
http://www.strechy-skoch.cz

studny VITMAR  ...
Provádíme rekonstrukce,čištění,dezinfekce,prohlubování stávajících studní.
http://www.studny-kopane.wz.cz

Ostrava, Opava a okolí - garážová vrata  ...
Dodáváme a montujeme garážová vrata, sekční vrata, odsuvná vrata, venkovní rolety, předokenní rolety, nadokenní rolety, interiérové rolety, římské rolety, řetízkové rolety, textilní rolety, plisse, kazetové markýzy, posuvné stěny, japonské stěny, ver
http://www.havlovci.cz

Stavební činnost - Jaromír Hudec  ...
Provádíme stavbu nových rodinných domků na klíč, rekonstruujeme rodinné domky, bytové domy, byty, prodejny. Také provádíme rekonstrukce fasád rodinných domů a bytových domů či zateplení budov.
http://www.stavebni-cinnost.cz

MODULAR - Inovativní halový systém.  ...
Inovativní halové systémy Modular. Cenově výhodne překrytí velkých ploch pozinkováními ocelovými konstrukcemi s PVC a nebo PE fólií. Rozpětí 8- 80 m bez mezilehlý podpěry. Délka je libovolná.
http://www.modular.sk

Stavba hrou - sťahovacie povalové schody  ...
Prodej stavebního materiálu jako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky. Doprava zboží po celém Slovensku v ceně.
http://www.stavbahrou.sk

Tepelná čerpadla Mach  ...
Tepelná čerpadla MACH s moderním designem a nadstandardní výbavou. Centrální dispečink výrobce. Velmi výkonný patentovaný systém odsávání MACH VHM tepelných čerpadel typu vzduch/voda bez výpadku topného výkonu při odtávání.
http://www.tepelna-cerpadla-mach.cz

EKIM Moravia – solární panely  ...
EKIM Moravia solární panely - moderní, úsporné a ekologické vytápění staveb, rychlá návratnost investice, levný provoz
http://www.ekimmoravia.cz/solarni-panely.html

dubové podlahy  ...
Dubové podlahy a vše kolem nich.
http://dubovepodlahy.iplace.cz

General Compact s.r.o. schody, zábradlí  ...
Výroba atypických designových schodišť a zábradlí na zakázku. Nabízíme venkovní i vnitřní schodiště a zábradlí, pochozí skla, skleněné stěny. Zábradlí a schodiště nabízíme v různém provedení např. přímé, lomené, točité, nerezové, skleněné, dřevěné či
http://www.generalcompact.cz

Krby a kamna : KKK Zlín  ...
Internetový obchod nabízející kachlová kamna, krbová kamna, krbové vložky, krby, sporáky, peletová kamna. Zboží Vám doručíme až domů. S námi se zahřejete.
http://www.kkk-zlin.cz

Stavební řezivo  ...
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
http://www.rezivo-drevo.cz

Malování bytu, malby pokojů  ...
Malování bytu, malby pokojů - Činnost firmy je zaměřena na malování prázdných bytů na klíč. Malování bytů provádíme od přípravných prací až po finální úklid - Mytí oken, čištění koberců.
http://www.malovanibytu.com

Nelan - výrobce oken a dveří  ...
Jsme specialisté na plastová okna a dveře, dveřní výplně, zimní zahrady. Pokusíme se Vám dát jasné a korektní informace nejen o typech a vlastnostech plastových oken, ale i o tom, co se na trhu s plastovými okny vůbec nabízí. Na jaké typy profilů se
http://www.nelan.cz/cz/uvod/plastova-okna.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server