Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukc  ...
Rekonstrukce bytového jádra - Rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen kompletní rekonstrukce bytového jádra od vyřízení povolení, zajištění instalačních prací, dodání potřebného materiálu až po předání díla.
http://www.rekonstrukcebytovehojadra.cz

Garážová vrata  ...
Garážová vrata jsou pochopitelně nesmírně důležitý prvek každého bezpečného domu, s jehož koupí se bude dříve, nebo později potýkat každý vlastník rodinného domku. Garážová vrata jsou specifická především funkcemi.
http://www.vrata-garazova.info

Zelená úsporám – dotace na zateplení  ...
Dotace na zateplení rodinných domů získáte s programem Zelená úsporám. Zajímá vás, jak si pořídit dotovaná okna a ušetřit na zateplení? Přečtěte si podrobné informace na webu Deceuninck. Inspirujte se radami odborníků na okna z profilů Deceuninck!
http://zelena-usporam.deceuninck.cz

Silva dveře a kování  ...
Prodej dveří, včetně montáže. Nabízíme dveře značek Sapeli, Porta Doors, Pelzer a jiné. Celoskleněné, prosklené, otočné, posuvné. Vstupní, vnitřní, vchodové. Obložkové zárubně, atypy, dveře na zakázku. Kování na dveře a na starožitný nábytek.
http://www.dveresilva.cz

Malíři malování pokojů  ...
Malíři malování pokojů - Profi Katalog malířských firem : Stránky pro malířské firmy, zákazníky a služby s tím související i navazující - Barvy a laky, potřeby a vybavení pro malířské firmy.
http://www.malir.info

Okna, dveře, fasády - ALUFIST  ...
Firma ALUFIST vyrábí a montuje okna, dveře, fasády, hliníkové profily, kazetové sendvičové panely, klempířské prvky, světlíky, nadsvětlíky, markýzy, altány, střešní okna, zimní zahrady, protipožární konstrukce, prosklení, vnitřní příčky.
http://www.okna-dvere-fasady.eu

Geopart - brány, vrata, pohony  ...
Jsme brněnská společnost zabývající se prodejem garážových a průmyslových vrat a bran. Z dalšího sortimentu vybíráme pohony vrat nebo stínící techniku. Navštivte naši prodejnu vrat, bran a pohonů v Brně.
http://www.geopart.cz

Střechy Šebesta – Covering  ...
Střechy na klíč a to i na splátky, pokrývačské a klempířské práce, tesařské konstrukce i práce, stavíme krovy, altány i garážové stání, realizujeme všechny střešní krytiny, ploché střechy včetně rekonstrukce a oprav.
http://www.strechy-krytiny-klempirstvi.eu

Klimatizace, tepelná čerpadla – Superfro  ...
Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a solární systémy. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme vám technicky i cenově výhodné řešení.
http://www.tepelnacerpadla-klimatizace.cz

Certiko s.r.o.  ...
Stavíme nízkoenergetické montované rodinné domy, dřevostavby, nebytové stavby. Mimořádné tepelně-izolační vlastnosti, krátká doba výstavby. Dlouholeté zkušenosti s výstavbou u nás i v zahraničí. Nabízíme široký katalog projektů rodinných domů na klíč
http://www.certiko.cz

Rizikové kácení  ...
Rizikové kácení a ořezávání stromů. Kácení stromů horolezeckou technikou. Kompletní a profesionální péče o zeleň.
http://www.kaceni-orezy-stromu.cz

Koupelny, koupelnové vybavení levně  ...
Internetový obchod s koupelnovým vybavením, doplňky, vybavením relaxačních center. Nabízíme masážní boxy, parní lázně, sprchové kouty, vany, zástěny, infrasauny, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, sanita. Doprava zdarma.
http://www.alvida.cz

Autojeřáb - jeřábnické práce Praha  ...
Autojeřáb - jeřábnické a jeřábové práce Praha. Výhodné ceny. Práce autojeřábem v Praze a okolí. Jeřábnické práce. Práce autojeřábem Tatra AD 20.
http://www.autojerab-jilecek.cz

Solární kolektory, dotace  ...
Jedním ze způsobů, jak solární kolektory zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na solární kolektory v rámci programu Zelená úsporám. Zde můžete oslovit firmy, které Vám zajistí solární kolektory a jejich instalaci spolu s dotacemi.
http://www.dotace-solarni-kolektory.cz

Levné rodinné domy u Prahy.  ...
Rodinné domy dle Vašeho přání.Levné a spokojené bydlení v blízkosti Prahy - lokalita Kralupy nad Vltavou, Zeměchy.
http://www.investstav.cz

Sauny, výroba saun, prodej saun  ...
Sauny, výroba saun, prodej saun, Sauny: domácí sauny, atypické sauny, veřejné sauny, rodinné interiérové sauny, sauny vyrobené na míru, vestavěné sauny, finské sauny, infrasauny a sauny do obezděného prostoru.
http://www.sauny-hejdanek.cz/sauny.htm

Inzerce byty  ...
Inzerce a prodej bytů po celé ČR včetně nabídky pronájmů bytů.
http://www.inzercebyty.cz

OK-podlahy  ...
Podlahářská firma sídlící v Brně a Podbořanech s dlouholetou zkušeností v oboru zabývající se kompletními podlahářskými pracemi
http://ok-podlahy.cz

Motorius  ...
Diskontní prodej pohonů pro křídlové i posuvné samonosné brány WINGO, METRO, MOBY, ROBO, ROBUS, THOR, TOONA, automatických závor WIL, SIGNO, dálkového ovládání FLOR, MOOVO, garážových pohonů pro vrata SPIN, fotočlánků BF a výstražných lamp LUCY. K
http://www.motorius.cz

Dotace na klíč, evropské fondy – Správa  ...
Dotace na klíč je efektivní řešení pro žadatele o dotace na zateplení či výměnu energetického zdroje v rámci programu Zelená úsporám. Součástí našich služeb je odborné posouzení vaší žádosti a vypracování závěrečné zprávy pro fond MŽP.
http://www.sprava-dotaci.eu

Vysokozdvižné plošiny - Michal Erben  ...
Firma PlatformSales Europe se zabývá hlavně prodejem a pronájmem pracovních plošin, montážních plošin, vysokozdvižných plošin
http://www.vysokozdvizne-plosiny.com

Odvlhčovače vzduchu  ...
Informace o odvlhčovačích vzduchu.
http://odvlhcovace.webzdarma.cz

Domaci-sauna.cz – vše o domácích saunách  ...
Vše o domácím saunováním. Kompletní informace o domácích saunách a způsobech sounování se spoustou praktických rad. Už nemusíte hledat jinde, neboť zde najdete vše potřebné.
http://domaci-sauna.cz

Bauhaus CZ - Ráj kutilů  ...
V nabídce Bauhausu najdeme opravdu vše, co správný kutil potřebuje. Od matek, šroubků, vrtáku, pil, brousků až po vrtačky, elektro a spoustu dalšího.
http://letak-bauhauscz.imarkety.cz

SWN Moravia - schody, schodiště a zábrad  ...
Schodiště od naší firmy jsou propracovaná do posledního detailu a ideálně kombinují moderní design s precizním provedením. Pokud hledáte pro své interiéry řešení bez kompromisů, neměli byste naši nabídku přehlédnout.
http://www.swn-schody.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server