Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Proplast K - Okna, dveře, zimní zahrady  ...
Nabízíme komplexní dodávky hliníkových, dřevěných a plastových oken, dveří, zimních zahrad, fasád, garážových vrat a roletových systémů od českého výrobce. Dodáme okna pro novostavby a rekonstrukce. Vyrábíme z profilů Deceuninck a Yawal. Východní Čec
http://www.proplast-k.cz

PLOVOUCÍ PODLAHY  ...
Dodávka a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Zaměření na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, dále masivní dřevěné podlahy, parkety a PVC podlahy.
http://www.parkety-plovouci-podlahy.com

Zukal Kos  ...
Provádíme zateplování rodinných domů , rekonstrukce bytových jader, montáž sádrokartonů, obklady, dlažby, zednické práce.
http://www.kosstav.com

ITADECO s.r.o.  ...
Prodej doplňků pro hydroizolaci plochých střech ETERNO, kanalizačních prvků MONDIAL, výškově stavitelných podložek a podlahových systémů PEDESTAL a prodej terasových prken WPC WOODECK
http://www.itadeco.cz

KRBY DVOŘÁK  ...
Krby Dvořák stavíme a projektujeme krby otevřené,teplovzdušné,teplovodní,akumulační,dále kachlová kamna,zahradní krby,udírny,grily a pizzerie.Dodáváme krbové vložky a kamna.
http://www.krbydvorak.cz

Zemní a výkopové práce Ivan Rafaj  ...
Provádíme zemní a výkopové práce ve Zlínském kraji a okolí. Nabízíme zejména svahování, planýrování, ukládku záhozového kamene, modelování terénu, výkopy v těžko dostupných terénech, výkopy rýh a čištění a odbahňování toků a rybníků.
http://www.zemni-prace-rafaj.cz

stavební práce  ...
Jádrové vrtání, řezání diamantem, odvětrání staveb od vlhkosti a radonu, betonové podlahy SUPERFLOOR, řezání betonu a živice, prodej a pronájem lešení, prodej a pronájem strojů, pronájem minijeřábků UNIC, montáž oken, dveří a garážových vrat, sítě pr
http://ovsl.mypage.cz

Rodinné domy na klíč z thermopanelu, cihlové domy Ostrava  ...
Rodinné domy na klíč dle přání zákazníka. Zabýváme se stavbou rodinných domů z thermopanelu a cihlových domů. Provádíme rekonstrukce a výstavby komerčních objektů, interiérové práce, půdní vestavby, zateplení a hydroizolace budov.
http://www.stavby-vilik.cz

Ploty a oplocení  ...
Potřebujete oplotit dům nebo pozemek? Zadejte svoji poptávku on line z pohodlí Vašeho domova.
http://www.ploty-oploceni.com

Stavební práce-Rekonstrukce bytových ja  ...
Provádím veškeré zednické a obklačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader, osazení plastových a dřevěných oken i dveří a montáž vyhřívané podlahy. Dále pak organizaci Vášeho projektu či renovace. Více informací najdete na stránkách www.Li
http://www.liborchmelina.com

Hodinový manžel  ...
Nabízíme služby hodinový manžel -běžné údržby bytů, domů i kanceláří. Provádím veškeré drobné opravy, , instalatérské práce, montáže i demontáže zařízení a nábytku, zednické, i sádrokartonové příčky, řezání motorovou pilou,atd. Více:www.hodinovyman
http://www.hodinovymanzel-uh.eu/start.html

Obklady dlažby koupelny  ...
Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové koupelny? Potřebujete poradit s dlažbou do bytu, domu, garáže nebo jiných prostor?
http://www.obklady-dlazby-koupelny.cz

Intersono - Akustika prostoru  ...
Intersono.cz stránky firmy Intersono SG a.s,která se zabývá realizací zakázek v oblastech strojní scénické technologie , se specializací na akustiku prostoru, scénické osvětlení, strojní scenické technologie, audio a video technologie.
http://intersono.cz

sibera-kotouce.cz  ...
Internetový prodej diamantových a jiných řezných a brusných kotoučů. Super ceny.
http://www.sibera-kotouce.cz

Tesařské práce, zahradní domky  ...
Rebemot - tesařské a truhlářské práce, zahradní domky, psí domečky, různé stavební práce.
http://www.rebemot.cz

Jan Járka - instalatér voda topení plyn  ...
Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti voda, topení a plyn. Rozvody vody, odpadů, topení a plynu včetně revize v rodiných domech a bytech. Dodávka na klíč dle projektové dokumentace a přání zákazníka. Montáže solárních kolektorů.
http://voda-topeni.eu

JP Servis kanalizace  ...
Čištění odpadů a kanalizace strojem i tlakovou vodou.Čištění kanalizace bytových, domovních, dešťových i venkovních rozvodů. Havarijní služba NON-STOP pro celý Středočeský kraj a Prahu.
http://www.cisteni-kanalizace-instalateri.eu

Instalatérství a topenářství, voda a top  ...
Realizujeme instalatérské a topenářské práce včetně dodávky a montáže materiálu a zařizovacích předmětů. Naše služby instalatéra a topenáře využijete Brně a okolí popřípadě Jihomoravském kraji. Prioritou je pro nás spolehlivost, serióznost a kvalita.
http://www.instalater-topenar-brno.cz

Zahradní domky, chaty, altány  ...
Nejširší nabídka na trhu: dřevostavby na klíč, zahradní domky, altány, garážová stání, chaty, grilovací a saunové domky, koupací sudy. Nízké ceny, ale vysoká kvalita!
http://drevostavby.importec.cz

Komínový systém EFFE DUE  ...
Vyberte si komínový systém od leadera v oboru keramických komínů. Komínové systémy EFFE DUE Vás překvapí svými malými rozměry a nízkou pořizovací cenou. Na všechny komíny poskytujeme záruku 40 let.
http://www.effedue.cz

kamna Bullerjan  ...
Kamna Bullerjan, oleje Shell
http://www.kamna-bullerjan.cz

Stavba Domu Svépomocí.cz  ...
Server Stavba Domu Svépomocí.cz přináší informace, inspiraci, rady a pracovní postupy přehledně na jednom místě. Návštěvníci sledují skutečné příběhy stavby v sekci BLOGY STAVEBNÍKŮ vzájemně své příspěvky komentují a radí se v DISKUZNÍM FÓRU.
http://www.stavbadomusvepomoci.cz

Marco Solar Energy  ...
Firma Marco Solar Energy prodává kvalitní solární kolektory, sluneční ohřívače vody, fotovoltaické články, i moderní radiátory a topná tělesa nové generace a to od drobných zakázek až po dodávky pro velké fotovoltaické elektrárny.
http://www.marcosolar.cz

Monta - montáže ocelových konstrukcí  ...
Montujeme různé typy ocelových konstrukcí a provádíme veškeré s tím související práce, jako je opláštění a zastřešení budov a hal i zámečnické a svářečské práce.
http://www.monta-konstrukce.cz

Pragotrade spo, s r.o.  ...
Poskytování služeb spojených s recyklací stavebních odpadů.
http://www.pragotrade.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server