Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Prodej použitých Stavební strojů a pneum  ...
JOVES.cz - Josef Veselý, prodej použité stavební techniky, stavebních strojů a příslušenství pro stavební stroje. Dále nabízíme nové i protektorované pneumatiky pro stavební stroje, vysokozdvižné vozíky, nákladní automobily a těžkou techniku. Zprostř
http://www.joves.cz

Šimeček - Krby a kachlová kamna  ...
Krbová kamna, krby, kachlová kamna - stavba na míru. Vlastní výroba kachloví. Prodej výrobků firem Jotul, Hergom, Spartherm, Hark
http://www.eshop-simecek.cz

Nábytek, design, interiéry  ...
Finezza design Vám přináší nejnovější kolekce italského moderního nábytku, designových doplňků a balíčky nadstandardních služeb. Luxusní nábytek a kvalitní komplexní servis jsou zárukou úspěšného projektu moderního interiéru.
http://www.finezzadesign.cz

SIRCONTEC  ...
IRCONTEC je lídrom vo vývoji a výrobe automatizovaných strojov a technológii na výrobu ľahkých betónov s prirodzeným tuhnutím ( penobetón a polystyrénbetón ). Špecialisti spoločnosti rozvíjajú technológiu ľahkých betónov už viac ako 10 rokov. Uplatne
http://sircontec.com/index_sk.php

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen  ...
Koudelka - Tým zkušených řemeslníků, kteří pro Vás zajistí vše okolo rekonstrukce domů, bytů a koupelen v Liberci, Jablonci nad Nisou, Semilech, Turnově, resp. v Liberckém kraji.
http://www.rekonstrukce-koupelny.com

Atelier 53 - historická kachlová kamna  ...
Výroba replik a rekonstrukce historických kachlových kamen.
http://www.historicka-kamna.webnode.cz

Solární systémy KYRIAZIS  ...
Solární systémy na ohřev vody od renomovaného výrobce! Kvalita- skvělá cena
http://solarnisystemynaohrevvody.cz

SOLAR POWER CZ, s.r.o.  ...
Solární systémy pro přípravu teplé vody, vytápění a ohřev bazénů. Bezplatná pomoc při podání žádosti o dotaci z programu Zelená úsporám.
http://www.solarpower.cz

Stavební dozor  ...
Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.
http://www.stavebni-dozor.cz

Avprodukt-sauny.cz - sauny, doplňky sauny  ...
Dodáváme kompletní sauny na klíč. Naše sauny vyrábíme ze severského smrku, topolu, finské olše, finské osiky, hemlocku nebo cedru. Sauny dodáváme typizované nebo upravené dle přání zákazníků. Na přání vypracujeme nabídku dle Vašich požadavků do 24h.
http://www.avprodukt-sauny.cz

Rekonstrukce bytových domů  ...
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
http://www.stoupacky.cz

Sauny atypické, luxusní mebo infrasauny na míru  ...
Sauna - výroba, montáž i prodej saunových doplňků po celé ČR. Nabízíme sauny luxusní, atypické i infrasauny - vše na míru podle Vašich potřeb. Pokud se chcete inspirovat, podívejte se na naše stránky.
http://www.xsauna.cz

Vše do bazénu  ...
E-SHOP-Prodej bazénů,pískových filtrací,krycích a solárních plachet,bazénových fólií ,baz.chemie nafukovacích matrací a jiného příslušenství.
http://dobazenu.cz

Zelená úsporám  ...
Cílem programu zelená úsporám je umožnit za přispění státních dotací realizovat účinná opatření vedoucích k úsporám energie. Program dále podporuje využívání obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech a tím chrání životní prostředí. S
http://www.zelena-usporam-okna.cz

Vrata-kruzik.cz | Garážová vrata  ...
Garážová vrata a průmyslová vrata od českého výrobce. Nabízíme odbornou instalaci, aby garážová vrata spolehlivě sloužila.
http://www.vrata-kruzik.cz

Zahradní krby, krboudírny, grily Forward  ...
Vyrábíme a prodáváme zahradní krby a krboudírny (krb + udírna) včetně stavby a příslušenství. Snadné grilování a uzení, topení dřevem. V nabídce široká řada tvarů a povrchů, také zakázková výroba. Každý krb vyrábíme z kvalitního, odolného materiálu.
http://www.zahradnikrby.cz

Plastová okna, parapety, žaluzie, doplňk  ...
Firma dodává a montuje plastová okna a dveře, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu. Skvělé ceny a krátké dodací lhůty. Nezávazná cenová nabídka obratem. Jsme na trhu již od roku 1998.
http://arcookna.cz

Ing. Gabriel Papcún  ...
Revízny technik zdvíhacích zariadení, školenia na obsluhu VTZ Z a viazačov, skúšky pred uvedením zariadenia do prevádzky.
http://www.papcun.sk

Střechy TASK Broumov  ...
Práce pokrývačské, klempířské, tesařské, natěračské a zednické. Kompletní dodávky střech i jiných přidružených stavebnin. Bezplatná cenová kalkulace. Dokumentace realizovaného díla v HD kvalitě ZDARMA. Záruka 5 let na provedené práce.
http://www.strechy-task.cz

Plastová okna a dveře Oknostudio  ...
Vyrábíme plastová okna a dveře - záruka 10 let! Dále nabízíme dřevěná euro okna, žaluzie, parapety a ostatní doplňky. Provádíme veškeré související práce.
http://oknostudio.cz

1. Dejvická spol. s r.o.  ...
Provádíme kompletní realizace staveb, rodinné domy na klíč, výstavba bytů, rekonstrukce, půdní vestavby. Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí a pozemků.Kompletní služby spojené s převodem nemovitostí, právní a finanční se
http://www.1dejvicka.cz

A – Z Podlahářství Hradec Králové – podl  ...
A – Z Podlahářství Hradec Králové – prodej a montáž plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, podlahy z pvc a koberce
http://www.azpodlaharstvi.cz

BIO krby bez komínu, kamna, bezkomínové  ...
Technologie, která Vám umožní dopřát si krb i tam, kde to dříve nebylo možné. BIO krby a kamna bez komínu, zápachu, dýmu, škodlivých spalin a bez údržby. Tento druh krbů spaluje speciální bio alkohol nebo denaturovaný 96% alkohol (Ethanol).
http://www.bio-krby-kamna.cz/vymena-odkazu.html

Alarmy - cz Praha  ...
Instalace a servis bezpečnostních systémů pro byty, domy, kanceláře atd. Připojení alarmu na váš mobilní telefon nebo na PCO. Dále dodáváme kamerové,přístupové a docházkové systémy, domovní audio a video telefony.
http://alarmy-cz.cz

Internetový obchod se stavebními materiá  ...
Nabízíme výhodné ceny na střešní krytiny, střešní okna VELUX, FAKRO, ROTO, DACHSTAR střešní fólie, tepelné izolace, půdní schody, sádrokartony, dřevodeskyfasády, ochranné prostředky a stavební pouzdra.
http://www.i-stavebniny.eu


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server