Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Brick & Cotto experts s.r.o.  ...
Lícové cihly, přírodní dlažba cotto, italská dlažba a obklady, střešní tašky z Toskánska.
http://www.dlazba-cihly.cz

HWT s.r.o. - Ocelové montované haly  ...
Vyrábíme ocelové montované haly opláštěné technickou textílií nebo pevnou krytinou. Nabízíme tipová řešení i zakázkovou výrobu. Využití jako skladové i výrobní haly, sportovní haly, jízdárny, hangáry, zastřešení a další průmyslové stavby. Za účelem p
http://www.haly-hwt.cz

GARDEN ATELIER.CZ  ...
Jsme návrhový a poradenský atelier, který se specializuje na navrhování a realizace zahrad rodinných domů, zahradní design, poradenské a konzultační služby v oblasti zahradní tvorby a návrhy zahrad v souladu s principy Feng Shui.
http://www.gardenatelier.cz

Almma - výroba vrat a rolet  ...
Nabízíme rolety a vrata vlastní produkce. Specializace na výrobu a montáž. Hliníkové rolety (předokenní, pohledové, pod omítkou) s ovládáním ručním, elektrickým a centrálním. Garážová vrata (rolovací, sekční).
http://www.almma.cz/cz/rolety-a-vrata/rolety-a-vrata.asp

Okna-Střechy.cz  ...
Výrobci oken a střech. Dřevěná okna, plastová okna a hliníková okna. Popis částí oken a jejich zateplení. Střecha z pálených a betonových tašek. Šikmé střechy, ploché střechy a rovné střechy.
http://www.okna-strechy.cz

S-STAV - Kompletní stavební práce  ...
Firma S-STAV provádění veškerých stavebních prací s dodávkou materiálů. Široká škála služeb ze všech oborů stavebnictví, například kompletní rekonstrukce a zateplování fasád, výstavba a rekonstrukce koupelen, výstavba podkroví, pokrývání střech a dal
http://www.sstav.cz

Zateplení  ...
Služby pro zateplení, izolace, fasádní systémy. Provádíme zateplovací systémy - Zateplení fasád, zateplení celých domů včetně dodávky lešení . Zateplení a rekonstrukce střech
http://www.zateplenifasad.cz

Eurookna Tanabyt  ...
Zabýváme se výrobou eurooken vysoké životnosti s vynikající tepelnou izolací. Naše eurookna jsou lehčí a jsou vyrobena z ekologického přírodního materiálu.
http://eurookna.tanabyt.cz

Technické izolace - Tepelné izolace  ...
Provádění tepelných, zvukových a protipožárních izolací. Izolace topení, vzduchotechniky, chlazení a jiné. Nabídka klempířských prací.
http://www.technicke-izolace.cz

Interiéry  ...
Interiéry bytové na klíč - Rekonstrukce bytů, renovace interiérů, bytového jádra. Zakázky & Poptávky OnLine
http://www.interierybytove.cz

EKO-DOMOV, vše pro koupelny  ...
E-shop na koupelny, koupelnový nábytek Elita, půdní schody a střešní okna Fakro. U nás si vyberete vodovodní baterie - koupelnové, kuchyňské, pákové i kohoutkové, termostatické, vanové, retro.Máme pro Vás i sprchové kouty, hydromasážní vany i panely.
http://www.eko-domov.cz

Stavební stroje Bareš  ...
Stavební stroje pro zpracování a dopravu maltových, omítkových a betonových směsí, míchačky, elektrocentály, ruční nářadí. Zastoupení značek Putzmeister, PFT, Turbosol, Lievers, Honda a mnoho dalších. Prodej záruční a pozáruční servis.
http://frantisekbares.cz

Fotovoltaické solární panely, elektrárny  ...
Naší specializací jsou solární a fotovoltaické elektrárny, včetně veškerých činností s tím souvisejících. Provádíme relizace, návrhy, projektování, servis a montáž solárních a fotovoltaických systémů pro domácnosti i podnikatele.
http://www.fotovoltaicke-solarni-elektrarny.cz/

Brokeš-Zázvorka, zeměměřická kancelář  ...
Zeměměřická kancelář Brokeš-Zázvorka s.r.o. poskytuje veškeré geodetické služby - zaměření pozemku a stavby, zhotovení geometrického plánu, vytyčení vlastnické hranice, výškopisné a polohopisné měření, vklad do katastru, měření pro projektanty atd.
http://www.brokes-zazvorka.cz

AA+stavebniny - stavebniny a montáže  ...
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění p
http://www.aastavebniny.cz

Stavba - Služby pro bydlení  ...
Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející stavební práce.Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů - Stavební práce na klíč
http://www.stavby.name

Dřevěná okna Tanabyt  ...
Zabýváme se výrobou dřevěných oken z přírodního materiálu s vynikající prodyšností a vysokou životností. Naše dřevěná okna jsou lehčí než okna plastová a vynikají výbornou tepelnou izolací.
http://drevena-okna.tanabyt.cz

Plastová okna a posuvné dveře Deceuninck  ...
Deceuninck – kvalitní profily pro plastová okna i dveře. Máme pro Vás vnitřní i vnější okenní parapety, úplné řešení pro zimní zahrady i zastřešení bazénů. Nejen plastová okna, ale i posuvné dveře Deceuninck jsou tu pro vás!
http://www.deceuninck.cz

Plastová okna Tanabyt  ...
Zabýváme se výrobou plastových oken se skvělou tepelnou a zvukovou izolací a vysokou životností. Plastová okna Tanabyt jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit čas, energii a finance. U nás pořídítě plastová okna za nízkou cenu.
http://plastova-okna.tanabyt.cz

Vchodové dveře Tanabyt  ...
Jsme specialisté v oboru výroby vchodových dveří včetně příslušenství. V naši nabídce jsou vchodové dveře plastové, hliníkové či dřevěné. Samozřejmostí je široká škála barev, typů, tvarů či dekorací.
http://vchodove-dvere.tanabyt.cz

METAL GRANIT - kamenictví  ...
Kamenické práce, opracování kamene - mramoru a žuly. Výrobky z pískovce. Vyrábíme hřbitovní doplňky jako lampy, mísy, vázy, lucerny a schránky na urny. Dodáme pomníky, obklady krbů, kuchyňské desky. Na zakázku vyrobíme kamenné sloupy, balustrády.
http://www.metalgranit.cz

KLIMATIZACE - MONTÁŽ PO CELÉ ČR  ...
KLIMATIZACE - PRODEJ A ODBORNÁ MONTÁŽ PO CELÉ REPUBLICE. Značky Toshiba, LG, Samsung, Sinclair, Daikin, Artel, Haier. Klimatizace do bytů a kanceláří.
http://klimatizace.nakupujunas.cz

Fasády Hipos  ...
Zajištění výstavby dřevěných, plechových a kamenných fasád na komerční i nekomerční objekty. Využíváme systémy DEKWOOD, DEKSTONE a DEKMETAL. Více na webu fasád.
http://www.fasady-hipos.cz

Richter + Frenzel s.r.o.  ...
Největší koupelnové centrum v ČR, velkoobchod topení, sanity, inženýrských sítí, alternativních zdrojů a vzduchotechniky, více než 20 poboček po celé ČR, online ceník veškerého sortimentu na www.r-f.cz.
http://www.r-f.cz

Pokládka parket, plovoucí laminátové pod  ...
Pokládka parket, broušení parket a renovace parket v Praze. Nabízíme komplexní služby, tj. od pokládání parket, plovoucích laminátových podlah, tak i renovace a broušení parket. Rádi Vám poskytneme i odborné informace jak si vybrat optimální pod
http://www.podlahy-parkety.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server