Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Projekty rodinných domů YTONG dům  ...
Typové projekty rodinných domů, domy na klíč a široká škála služeb – to je nabídka portálu YTONG dům. Vyzkoušejte typové projekty osvědčených dodavatelů! Vyžadujte individuální přístup a spolehlivou realizaci. Vyzkoušejte typové domy na portále YTONG
http://www.ytong-dum.cz

František Hyrák - plechové střešní kryti  ...
Provozujeme velkoobchod, maloobchod střešních krytin různých barev a délek. Nabízíme taškovou krytinu, trapézové a rovinné plechy z různých materiálů.
http://www.strecha-hyrak.cz

Zimní zahrady Tanabyt  ...
Zabýváme se realizací zimních zahrad. Zimní zahrady si můžete navrhnout a upravit dle svých vlastních potřeb a požadavků. Zimní zahrada je skvělým řešením, jak jednoduše spojit exteriér s interiérem.
http://zimni-zahrady.tanabyt.cz

Obklady a dlažby  ...
Obklady a dlažby, obklady do koupelen - Rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen na klíč. Zednické práce, rekonstrukce koupelen, renovace koupelen, obkladačské práce, pokladání dlažby, instalační práce, elektrikářské a instalatérské práce
http://www.obkladyadlazbydokoupelen.cz

Elegantní interiéry DesignOne  ...
DesignOne nabízí moderní a elegantní vybavení interiérů. Obsáhlý sortiment je tvořen jak nábytkem – pohovky, židle, stoly a křesla, tak i svítidly a doplňky. Můžete také využít našeho odborného poradenství a on-line poradny. Zařiďte si interiér stylo
http://www.design-one.cz

Anatis s.r.o. - plovoucí podlahy  ...
Odborná podlahářská firma a kuchyňské studio. Prodáváme a pokládáme plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, parkety, palubky, korek, koberce, PVC, garnýže, podlahářské práce. Prodáváme a montujeme kuchyně i spotřebiče - 3D návrh zdarma.
http://www.anatis.cz

Malování bytů  ...
Malování bytů - Provádíme včetně vystěhování prostor, zakrytí nábytku, podlah, oken a ostatních prvků, odkrytí, následný úklid a nastěhování prostor
http://www.malovanibytu.cz

Stavinvest - stavební a obchodní firma  ...
Naše firma vznikla v roce 1992 a od této doby úspěšně podniká v oblasti stavební i obchodní. V oboru stavebnictví se spolehlivě orientujeme jak v průmyslové tak i komerční a bytové výstavbě.
http://www.hason-stavinvest.cz

SAPHO koupelny  ...
Nabídka firmy zahrnuje sortiment 20 tuzemských a více jak 30 zahraničních výrobců. Distribuce nabízených výrobků je zajištěna prostřednictvím sítě specializovaných prodejen v České a Slovenské republice.
http://www.sapho-koupelny.cz

PV ROOF s.r.o. | Ocelová střešní krytina  ...
Moderní lehká střešní krytina. Jediná patentovaná dvojitá střešní taška TWIN-TILE. Bezpečná, kvalitní, vhodná pro všechny typy střech již od sklonu 5°.
http://www.pvroof.cz

VKR-STAV Olomouc, s.r.o.  ...
Nabízíme své služby v oblasti kompletních stavebních prací, ale zejména v oblasti rekonstrukcí a sanací poškozených stavebních konstrukcí. Zabýváme se především zateplováním a regenerací panelových a cihlových domů, ale i půdních prostor.
http://www.vkr-stav.cz

Znalecké posudky kvality staveb  ...
Soudní znalec se specializací na kvalitu a cenu staveb a stavebních prací a oceňování nemovitostí. Stavebně znalecké posudky, řešení vad a poruch, kontrola kvality staveb, technický dozor. Znalecké posudky cen nemovitostí.
http://www.threal.cz

Topení, plyn, voda - JK Trade HK, s.r.o.  ...
Topení, plyn, voda, solární technika, měřidla a nářadí JK Trade HK, s.r.o. Velko i maloobchodní prodej, široký sortiment zboží skladem v Hradci Králové, Královehradecký kraj. Nabízíme odborné poradenství a profesionální montáž.
http://www.jktradehk.cz

Kanalizace - Herčík a Kříž  ...
Čištění kanalizace a čištění odpadů, prohlídky kanalizace kamerou se záznamem a vyhodnocením závad, trasování potrubí, zkoušky těsnosti kanalizace a jímek, vývoz tukových lapolů a sání tuhých kalů z velkých dálek a hloubek.
http://www.hercikakriz.cz

Sádrokarton, montáže, rekonstrukce: RakW  ...
Zaměřujeme se na sádrokarton a veškeré související práce: sádrokartonové příčky, podhledy, montáže sádrokartonu, rekonstrukce bytových jader. Bez příplatku pracujeme o víkendech a v noci. Vypracujeme cenovou nabídku zdarma.
http://www.sadrokartony.net

Heatpipe.cz – Solární kolektory pro Vaše  ...
Trubicové vakuové solární kolektory s technologií heatpipe - výjimečná kvalita za výjimečné ceny.
http://www.heatpipe.cz

Compasso s.r.o.  ...
Prodej a servis garážových vrat a bran, sekční, roletová, výklopná, posuvná do strany. Pohony vjezdových bran. Vedlejší garážové dveře. Víceúčelové dveře.
http://www.compasso.cz

DilnaOnline.cz - ruční nářadí  ...
Nakupte hobby i profi ruční nářadí za výhodné ceny z pohodlí Vašeho domova. Zboží Vám doručíme kamkoliv po celé ČR.
http://www.dilnaonline.cz

Profi-kuchyne.cz  ...
Kuchyňské vybavení pro domácnost i restaurace: dřezy, baterie, úchytky, nábytkové nohy, příborníky kuchyňské drtiče a další příslušenství. Dále provádíme návrhy a realizaci kuchyňkých interiérů.
http://www.profi-kuchyne.cz

Vematechnic - R.Kosinski - okna, dveře  ...
Zabýváme se prodejem a montáží otvorových výplní, segmentových vrat průmyslových a garážových, rolet a rolovaných mříží. Máme zkušenosti a certifikáty od školících firem. Garantujeme záruční i pozáruční servis. Okna, dveře, vrata, rolety, žaluzie.
http://www.vematechnic.cz

White Lines s.r.o. – výtahové šachty, vý  ...
Projektování, dodávky a montáže ocelových opláštěných konstrukcí výtahových šachet všech typů a provádění souvisejících stavebních prací. Demontáže a likvidace starých výtahů a stavební úpravy jejich šachet pro montáž nových výtahů.
http://www.white-lines.cz

www.zaluzie-site.cz  ...
Mnichovo Hradiště,Mladá Boleslav- Stínící technika,opravy žaluzií, žaluzie horizontální, žaluzie vertikální, žaluzie Woodlite, látkové rolety,sítě proti hmyzu, hliníkové žaluzie na všechny typy oken
http://www.zaluzie-site.cz

ABeCeDe - schody, schodiště  ...
Návrh, výroba, prodej a montáž schodiště, zábradlí. Provádíme výrobu a prodej jak kompletních schodišť, tak jejich komponent, nášlapů, nosných konstrukcí a pod.
http://www.stavimeschody.cz

Honda elektrocentrály  ...
Internetový obchod zabývající se prodejem elektrocentrál Honda, Way , Gesan a ITC Power
http://www.honda-elektrocentraly.cz

Elektrorevize- Revize hromosvodů- Revize  ...
Revize elektrických zařízení včetně prostor s nebezpečím výbuchu hořlavých par a plynů,Revize hromosvodů,Revize pracovních strojů, Revize elektro spotřebičů a nářadí,Revize elektroinstalací,Elektrorevize.Školení a přezkoušení z vyhlášky 50/78 Sb.
http://www.sweb.cz/RSvorcik


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server