Katalog

Infotip katalog  →  Vzdělání  →  Vzdělávací a školící firmy

Odkazy:

Autoškola Áčko - PRAHA  ...
Autoškola Ačko - Jaroslav Adamovič, sídlící v Praze 4, nabízí kurzy k získání řidičského oprávnění skupiny B.
http://www.autoskola-acko.cz

Kurzy.sk - kurzy, školenia, semináre  ...
Kurzy, školenia, semináre, tréningy - portál o vzdelávaní. Nájdite si kurz alebo školenie z ponuky rôznych spoločností. Prehľadné vyhľadávanie podľa témy školenia, miesta konania, termínu, vzdelávacej spoločnosti a ďalších kritérií.
http://www.kurzy.sk

USMLE - požadavky  ...
Absolvování všech čtyř testů v USA USMLE. Nutný požadavek pro všechny lékaře, aby získali povolení k praxi medicíny v USA.
http://www.usmle-courses.eu/license-requirements.htm

Tea-Learning.cz - Výuka angličtiny onlin  ...
Náš e-learningový portál nabízí studentům další možnost, jak rozvíjet svoje jazykové dovednosti. Už nikdy nebudou mít pocit, že dostali málo materiálů ke studiu, že nemají možnost si intenzivně procvičit problematickou oblast gramatiky, že se nemohou
http://www.tea-learning.cz

PM Consulting s.r.o.  ...
Jsme poradenskou a vzdělávací firmou, nabízíme komplexní portfolio služeb v oblasti projektového řízení. V rámci poskytovaných služeb se kromě projektového řízení jako takového specializujeme na ZAVÁDĚNÍ PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ, optimalizaci a soulad sys
http://www.pmconsulting.cz

NAUČÍM SE.CZ – vzdělávací programy  ...
Tvorba a prodej vzdělávacího softwaru. Výukové programy pro všechny věkové kategorie. Vzdělávací programy, knihy, manuály, IQ testy, videokurzy, školení. Distribuce na CD-ROM či možnost přímého stažení z Internetu.
http://www.naucimse.cz

FIL-WEB design  ...
Profesionální tvorba www stránek, grafické návrhy a bannery. Dodržujeme přístupnost a použitelnost webu. Poskytujeme poradenství a lektorskou činnost.
http://www.fil-web.cz

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou  ...
Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou pro všechny děti i dospělé. Přestaňte čmárat, začněte kreslit pravou mozkovou hemisférou. Kreslení pravou mozkovou hemisférou nemá nic společného s talentem, jde o odblokování bloku, který vám brání kreslit.
http://www.studiolukes.cz

Siné stránky - rozvoj talentu, zpětná va  ...
Články, testy, poradenství, školení a přednášky pro rozvoj talentu a silných stránek určené jednotlivcům i firmám. Zpětná vazba pro osobnostní rozvoj a trvalé zlepšování pracovního a osobního života.
http://www.silnestranky.cz

Stránky pro Váš rozvoj  ...
O.K. Trenink je společnost, která pro vás připraví tréninky a školení na míru, vzdělávací programy s měřitelným efektem a speciální tréninky pro podporu a rozvoj vašich týmů.
http://www.oktrenink.cz

KRUHŽÍTKO - Hlídání dětí - Výtvarné kurz  ...
Nabízíme hlídání dětí, výtvarné kurzy, kurzy pro rodiče s dětmi, workshopy a přednášky.
http://www.kruhzitko.cz

Autoškola testy online  ...
Děláte autoškolu? Koukněte se na naše nové testy online pro zjištění vašich znalostí. Získejte informace o bodovém systému, o aktuálních novinkách, akci Nemyslíš zaplatíš nebo se zasmějte s našimi videi.
http://www.autoskola-testy.oficialni-stranky.cz

Italština Mgr. Jaroslav Poulíček, překla  ...
Tlumočník, překladatel a korektor italštiny a ruštiny. Tlumočení, překlady a korektury pro italský a ruský jazyk obousměrně se státní zkouškou, okrajově též angličtina a němčina. Odborné jazykové vzdělání, dobré reference a přes 20 let praxe v oboru.
http://www.poulicek.cz

Kvin e-learning: Školení a vzdělávání  ...
Kvin e-elearning je komplexní systém vzdělávání a školení na míru prostřednictvím internetu.
http://www.kvinelearning.eu

Semináře pro manažery a obchodníky  ...
Praktické manažerské semináře nejen pro obchodníky a manažery. Přes 70 tis. absolventů, 15 let praxe. Vzdělávání na míru. Zdarma články a tipy z praxe.
http://www.cvc.cz

Czech for foreigners  ...
Soukromé jazykové studio Czech Language Training garantuje individuální přístup ke každému studentovi, vyhovující učební program. Czech language courses for foreigners.
http://www.czlt.cz

Rekvalifikační kurzy Praha  ...
Zaměřujeme se zejména na rekvalifikační kurzy účetnictví, mzdové personalistiky a kurzy podnikání. Kurzy trvají měsíc, obvykle dopolední, odpolední nebo večerní. Lze domluvit konzultační hodiny nebo čas přizpůsobit skupině posluchačů.
http://www.sluzbyapodnikani.cz/firemni-kurzy.p19.html

Kurzy Jak začít podnikat  ...
Nabízíme základní rady jak začít podnikat, aby byly srozumitelné a nemuseli jste se prokousávat zákony krok po kroku. Můžete si zdarma přečíst náš Manuál jak začít podnikat, kde se dozvíte co všechno udělat, když chcete rozjet vlastní živnost.
http://www.sluzbyapodnikani.cz/kurz-jak-zacit-podnikat.p17.html

Francúzska aliancia Košice  ...
Francúzska aliancia Košice poskytuje informácie, knižničné služby a zabezpečuje kurzy francúzštiny, rôzne aktivity a kultúrne podujatia.Cieľom Francúzskej aliancie Košice je zvýšiť záujem o Francúzsko, podporiť jeho spoznávanie, šíriť francúzsk
http://www.afke.sk

Kurzy angličtiny Brno  ...
Jazykových škol je po celé republice jako máku a vybrat si tu správnou Jazykovou školu, která Vám nabídne kvalitní jazykové kurzy, je někdy nad lidské síly. Kurzy angličtiny Brno jsou tipem jak se rozhodovat.
http://kurzy-anglictiny-brno.cz

Jazykové školy  ...
Pro každého člověka je důležité, aby znal alespoň jeden jazyk, se kterým se domluví v cizině. Patříte i vy mezi takové lidi?
http://jazykove-skoly.name

Angličtina online - gramatika  ...
Angličtina online - gramatika, online cvičení na anglické časy, slovesné formy a stavbu věty, testy, přehledná gramatická pravidla s příklady ke stažení v pdf a k tisku. Vše zdarma.
http://www.e-gramatica.com

KojaTech - Počítačová školení  ...
Nabízíme školení práce s počítačem i jednotlivými programy. Poskytujeme asistenční a poradenské služby zaměřené na obsluhu a správu osobního počítače. Nabízíme tvorbu webových stránek.
http://www.kojatech.cz

SEO školení  ...
Pořádáme SEO školení, které je unikátně rozděleno mezi klasické školení a workshop. Poradíme, jak zlepšit konverzi, návštěvnost i zisky z webu.
http://www.seoskoleni.cz

NASULA.CZ – angličtina pro děti  ...
Angličtina pro děti, angličtina pro nejmenší, kroužky angličtiny ve školkách a školách, domácí výuka a doučování angličtiny. Na stránkách www.nasula.cz naleznete řadu výukových materiálů a obrázkový online sešit angličtiny namluvený rodilým mluvčím.
http://www.nasula.cz


Strana:   1 - 2 - 3 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server