Katalog

Infotip katalog  →  Zdraví  →  Drogy a léčiva

Odkazy:

Odvykání kouření  ...
Přestat kouřit je těžká věc, ale s náma přestat kouřit zvládnete. Odvykání kouření probíhá s přístrojem BICOM, úspěšnost odvykání kouření je až 80%.
http://www.nekourit.cz

Vitamíny a minerály  ...
Proč je potřebujeme, kde je najdeme a jak se užívají.
http://vitaminy-mineraly.blogspot.com

eshop TAVLiSa.cz - obchod plný vůní  ...
eshop TAVLiSa nabízí bylinné čaje, bylinky, bylinné směsi, zdravotní čaje, doplňky stravy, zdravou výživu, psyllium, peruánské přípravky, mořské řasy, sirupy, masti, kosmetiku, přípravky na masáže, oleje do sauny, vonné esence a silice do aromalamp,
http://www.eshop.tavlisa.cz

Čínská medicína  ...
Čínská medicína je komplexní systém péče o zdraví, který vychází z tradičního čínského vidění přírody, a jehož historie sahá zhruba 4000 let do minulosti.
http://www.mostkezdravi.cz

Mirba.cz  ...
Mirba.cz, neboli taktéž provasezdravi.com, je internetový obchod, který se zabývá prodejem doplňků pro zdravou výživu. Poskytuje Vám profesionální péči v oblasti péče o klouby, nohy a celkově pohybový aparát.
http://www.mirba.cz

Ginkgo biloba  ...
Extrakt z listů ginkga má příznivý vliv na nervový systém a krevní oběh. Posiluje paměť, zvyšuje soustředění a pozitivně tak ovlivňuje schopnost učení. Ginkgu se přisuzují nootropické účinky. Zlepšuje průtok krve pomocí regulace pružnosti cév a zvýš
http://ginkgo-biloba.cz

Babské rady  ...
Moudré rady našich předků z oblasti zdraví, krása, úklid, prádlo, vaření, květiny, ...
http://www.babskarada.cz

Elektronická cigareta  ...
Elektronické cigarety a příslušenství nejvyšší kvality za nejlepší ceny.
http://www.elektro-cigareta.cz

Víno červené, bíle na prodej  ...
Víno červené, bíle na prodej. Kvalitní vína z celého světa.
http://vinoteka.easystuff.cz

Lékař léčí - příroda uzdravuje  ...
Internetový obchod s potravinovými doplňky, alternativní a čínskou medicínou. 100% přírodní produkty vyrobené na základě mnohatisícileté zkušenosti východních kultur. DOPRAVA ZDARMA!!!
http://www.prirodauzdravuje.cz

Jistota vašeho zdraví  ...
Vysoce kvalitní, standardizovaný a účinný bylinný extrakt z 16-ti čínských bylin vám obnoví a zvýší imunitní systém a tím zajistí zlepšení vašeho zdraví.
http://www.kutka.jan.sweb.cz/jistota

Bylinářství cz - bylinky, čaje, masti  ...
Bylinářství cz distribuuje a prodává bylinky, léčivé bylinné čaje a poskytuje zdravotní poradenství v oblasti alternativní medicíny. Prodává čaje, vitamíny, minerály, tinktury, dietetika, potravní doplňky, včelí produkty, masti, kosmetika.
http://www.bylinarstvi.cz

Prášky na hubnutí  ...
Informace o prášcích, lécích a pŕípravě koktejlů na hubnutí. Výhody, nevýhody a riziká. Stránky zaměřené na hubnutí pomoci léků. Informace a návody nalezete na našich stránkach.
http://www.praskynahubnuti.cz

Cassiophea  ...
přednášky, semináře umění Tao, kurzy vnitřních cviků Tao pro zdraví, Pěti tibetských ritů, knihy,vykládání tarotu, karet, věštění z rukou a I-tingu, numerologie,
http://www.25050.50megs.com

Easyhaler a léčba astmatu  ...
Řada léčiv Easyhaler je určena ke zmírnění příznaků astmatických záchvatů, k léčbě astmatu, chronické obstrukční plicní nemoci CHOPN a jiných dýchacích potíží.
http://www.easyhaler.cz

Warfarin Orion a léčba trombózy  ...
Tablety Warfarin Orion se používají k prevenci a léčbě tromboembolismu a komplikací s ním spojených. Snižují náchylnost krve k tvorbě sraženin.
http://www.warfarin.cz

Phytin přírodní stimulant zmírní stres  ...
Přírodní stimulant překoná stres a jeho následky - únava, tělesné a fyzické vyčerpání, úzkost a deprese. Zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, obranyschopnost a regeneraci. Pro manažery, sportovce, studenty a fyzicky a duševně náročné profese.
http://www.phytin.cz

Česká medicína  ...
Portál prezentuje významné distributory a výrobce z oblasti zdravotnictví, farmacie, laboratorní techniky, medicínského vybavení, lázeňství, alternativní medicíny v ČR i zahraničí. Dále informuje o novinkách, veletrzích a akcích z oboru.
http://www.ceskamedicina.cz

Bílý čaj  ...
Bílý čaj - pro zdraví a jako lék na hubnutí. Charakteristika bílého čaje, původ bílého čaje a způsob pěstování a přípravy bílého čaje. Nejznámnější druhy bílého čaje.
http://www.bily-caj.info

Bile-zuby.cz – vše o bělení zubů  ...
Bile-zuby.cz vám přináší veškeré informace o bělení zubů. Pokud chcete dosáhnout bezvadných bílých zubů, náš web vám pomůže zvolit tu nejvhodnější metodu bělení.
http://bile-zuby.cz

Clavin — přípravek na podporu erekce  ...
Přírodní produkty Clavin jsou určeny všem mužům ke zlepšení, posílení a prodloužení erekce. Clavin Strong a Clavin Original Vás podpoří v intimních chvílích a zkvalitní Váš sexuální život.
http://www.clavin.biz

ParfémyAlfa.cz  ...
Internetový obchod s parfémy. Nabízíme levné parfémy se slevou až 75% a dopravou zdarma. Parfémy Alfa nabízí značkové parfémy. Naše nabídka obsahuje parfémy značek Diesel, Davidoff, Esprit a další. Ke každé objednávce dárek zdarma.
http://www.parfemyalfa.cz

Wellstar alga - řasy, wellness a zdraví  ...
Wellstar alga umožňuje online objednávání výrobků z řas. Doplňky obsahují vitální látky, mikrořasy, nebo-li zelené zlato. Kromě produktů obsahuje virtuálního osobního trenéra, který pomáha při přechodu na zdravý způsob života.
http://wellstaralga.com

Omisan.cz – přírodní produktová řada pro péči o oči.  ...
Omisan – přírodní produktová řada pro péči o oči. Oční kapky Visial pro suché oči a regeneraci rohovky, oční koupel Ocuvis pro unavené a zarudlé oči a péči o oči u nositelů kontaktních čoček. Omisan Baby pro hygienu a výplachy oči u novorozenců a dě
http://omisan.cz

Tiens čínská medicína Tianshi  ...
Tiens přírodní čínská medicína Tianshi. Detoxikace a očista, výživy a regenerace organismu. Vaše zdraví může být posilněno přírodními doplňky stravy Tiens. Zdravá výživa Tianshi.
http://www.tiens-zdravi.cz


Strana:   1 - 2 - 3 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2019 Informační server