Katalog

Infotip katalog  →  Zdraví  →  Lázně a sanatoria

Odkazy:

Bohemia - lázně  ...
Informace o lázeňských službách v prostředí Karlovy Vary.
http://www.hotel.cz/BOHEMIA-LAZNE/

Lázeňství v Jeseníkách  ...
Popis lázeňských zařízení na Jesenicku.
http://www.oku-je.cz/cesky/lazne/index.htm

Lázně Dolní Lipová - Schroth, s.r.o.  ...
Lázně specializované na léčbu kožních onemocnění.
http://www.lazne.cz/

Lázně v České republice  ...
Informační server o lázeňských místech a lázních v ČR.
http://www.spas.cz/

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.  ...
Informace o lázních.
http://www.marienbad.cz/

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.  ...
Podhorské lázně specializované na dechové, psychiatrické, kožní, srdeční, cévní choroby.
http://www.pvtnet.cz/www/LAZNE.JESENIK

Státní léčebné lázně DARKOV, s.p.  ...
Domovská stránka státní léčebny Darkov.
http://www.globalnet.cz/darkov/

Státní léčebné lázně Bludov, s.p.  ...
Naší hlavní činností jsou lázeňská léčba dětí a dospělých, redukční, rekondiční a wellness programy. Pomůžeme Vám při problémech s obezitou, pohybovým aparátem a při dýchacích potížích.
http://www.lazne-bludov.cz

Lázně a lázeňské pobyty v ČR a SR  ...
Lázně a lázeňské pobyty. Kompletní přehled lázní a wellness hotelů v České a Slovenské republice. Aktuální nabídka lázeňských pobytů, pobytů pro seniory, svatební pobyty za výhodné ceny. Pro více informací volejte na tel. 461 611 132.
http://lazne.lazenskepobyty.cz

CK Dalmacijatour - Chorvatsko  ...
CK Dalmacijatour je skutečný specijalista na Chorvatsko. Již několik let jsme neměnili ceny. Veškeré lokality-apartmány, hotely a kempy. Automapa Chorvatska s novou dálnici zdarma. Každý klient dostane telef. spojení na apartmán nebo hotel aby měl ji
http://www.dalmacijatour.cz

Nemocnice Tanvald  ...
Nemocnice tanvald, lékařská poradna, vodoléčba, hospitalizace, lékařské centrum, zdravotní centrum, zdravotní pohotovost, léčba
http://www.nemtnv.cz

Lázeňské pobyty v ČR a EU  ...
Kompletní nabídka lázeňských hotelů a lázní v České republice a EU. Nabízíme lazeňské pobyty, relaxační pobyty, pobyty pro seniory, svatební pobyty a víkendové pobyty. Nejúspěšnější prodejce v oboru vánoční a lázeňské dárkové poukazy. Vyberte si z na
http://www.lazenskepobyty.cz

Lázně - lázeňské a víkendové pobyty  ...
Nabízíme lázeňské, wellness a víkendové pobyty po celé ČR i SR. Nově i pobyty v Německu. On-line prodej lázeňských pobytů. Dále nabízíme dárkové poukazy k různým příležitostem a věrnostní program.
http://www.e-lazne.eu

Domov pro seniory Anička  ...
Domov se nachází ve Vamberku a poskytuje celoročně komplexní sociální služby klientům, kteří z důvodu věku nebo zdravotního stavu potřebují odbornou péči, která jim nemůže být zajištěna členy rodiny ani dostupnými terénními sociálními službami.
http://www.ldz.cz

Čínská medicína  ...
Čínská medicína je komplexní systém péče o zdraví, který vychází z tradičního čínského vidění přírody, a jehož historie sahá zhruba 4000 let do minulosti.
http://www.mostkezdravi.cz

DANIELA incoming  ...
Nabídka aktuálních lázeňských, wellness a léčebních pobytů v hotelech a lázních na Slovensku. Poradenství a rezervace.
http://www.danielain.sk

aquaparks.cz - Seznam aquaparků v České  ...
Seznam aquaparků v České republice podle krajů. Obsahuje mapy a popisy aquaparků včetně bazénů, vodních atrakcí a dalších služeb jako sauna, pára, vířivka, tobogán a masáže. Naleznete u nás aquaparky pro každý kraj. K dispozici je mapa republiky s v
http://aquaparks.cz

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.  ...
Lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci. Také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Naše nabídka je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.
http://llb.cz

Lázně Mšené  ...
Informace o Lázně Mšené - léčebné procedury, tipy na trávení volného času. Přehled ubytovacích kapacit v okolí a jejich hodnocení.
http://www.msene.net

Lázně Jeseník  ...
Informační web o Lázních Jeseník. Přehled vykonávaných léčebných procedur a tipy na zdravotní procházky po okolí. Nabídka ubytování.
http://www.lazne-jesenik.info

Lázně Bělohrad  ...
Nabídka ubytování v areálu Lázně Bělohrad. Tipy na procházky po okolí a další trávení volného času. Doporučené léčebné procedury.
http://www.lazne-belohrad.info

Lázně Teplice nad Bečvou  ...
Lázně Teplice nad Bečvou leží v překrásném údolí vyhloubeném řekou Bečvou a lemovaným zelenými kopci Maleník a Hůrka. Lázně jsou umístěné v Moravské bráně, zhruba 40 km východně od Olomouce.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Teplice-nad-becvou

Lázně Jeseník  ...
Lázně Jeseník navazují svoji tradicí na léčbu Vincence Priessnitze. Tento proslulý léčitel je známý po celé Evropě. V letošním roce oslaví lázně Jeseník 150 leté výročí vzniku. Lázně spojují tradici a vysokou úroveň lékařské péče.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Jesenik

Lázně Vráž  ...
Lázeňský komplex lázně Vráž se nachází 10 km od Písku, v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy, které poskytuje návštěvníkům klid a dostatek soukromí. Poloha lázní zaručuje snadnou dosažitelnost autem, vlakem nebo autobusem.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Vraz

Lázně Ostrožská Nová Ves  ...
Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka, asi 8 km od okresního města Uherského Hradiště. Samotná obec Ostrožská Nová Ves je vzdálená asi 1 km. Budovy lázní jsou obklopeny 10 hektarovým lesoparkem. Ostrožská Nová Ves leží v r
http://htthttp://www.e-lazne.eu/lazne-ostrozska-nova-ves


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2019 Informační server