Katalog

Infotip katalog  →  Zdraví  →  Lázně a sanatoria

Odkazy:

Lázně Lednice  ...
Lázně Lednice se nachází v Lednicko-valtickém areálu obce Lednice. Lázně jsou nově vybudované moderní zařízení (jsou v provozu od dubna 2007). Lázně Lednice poskytují komplexní lázeňské služby. K dispozici je zde rehabilitační bazén, sauna, relaxační
http://www.e-lazne.eu/lazne-Lednice

Lázně Karlova Studánka  ...
Karlova Studánka jsou lázně v centrální oblasti Hrubého Jeseníku, která se nachází poměrně daleko od veškerého průmyslu v přírodní chráněné krajinné oblasti. Proto je zde nejčistší vzduch v celé střední Evropě.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Karlova-Studanka

Konstantinovy Lázně  ...
Účinnost léčby, která se uskutečňuje pod vedením zkušených lékařů, spočívá v užívání vydatných přírodních léčivých zdrojů. Hlavní léčebné metody v Konstantinových lázních spočívají ve využívání přírodních léčivých pramenů - uhličité minerální vody.
http://www.e-lazne.eu/Konstantinovy-lazne

Lázně Velichovky  ...
Přehledný web o Lázních Velichovky. Informace o ubytování a léčebných procedurách dostupných v areálu lázní. Tipy na procházky po okolí.
http://www.lazne-velichovky.info

http://relax.patince.info/  ...
Wellness Patince Slovensko: Ubytování a relax ve wellness centru Patince. Relaxační a wellness pobyty.Rezervace pro každý pobyt online.
http://relax.patince.info

Lázně Hodonín  ...
Lázně Hodonín jsou jedny z nejmladších lázeňských zařízení v republice a jsou umístěny v nově zrekonstruovaném parku na okraji města. Provoz lázní Hodonín byl zahájen v roce 1979.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Hodonin

Lázně Libverda  ...
Lázně Libverda, a. s., bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů jsou dnes moderní a všestranné lázně s celoročním využitím. Lázně Libverda se nachází v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící v nadmořské výšce 424 m n. m.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Libverda

Lázně Ostrožská Nová Ves  ...
Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se nachází v nádherné krajině Moravského Slovácka. Svou polohou jsou sirnaté lázně jedinečné - okolí čisté a nedotčené přírody turismem si zamiluje každý.
http://www.e-lazne.eu/lazne-ostrozska-nova-ves

Mariánské Lázně - tradice a elegance  ...
Mariánské Lázně jsou nesporně jedním z nejkouzelnějších lázeňských míst v České republice. Historie Mariánských lázní není dlouhá, je však o to zajímavější.
http://www.e-lazne.eu/Marianske-lazne

Janské Lázně  ...
Zotavte se i Vy v Janských lázních, kde byl hostem mimo jiné i korunní princ Rudolf. Jako host v Janských Lázních oceníte klidnou polohu, kterou si budete vychutnávat ve spojení s přírodními krásami největšího českého pohoří - Krkonoš.
http://www.e-lazne.eu/Janske-lazne

Janské lázně  ...
Lázeňská léčba Janské lázně, léčivé zdroje, wellness, léčebné procedury, léčebný, lázeňský, víkendový a ozdravovací pobyt, relax, hotely, penziony, lázeňské domy.
http://janske.lazne.travel

Františkovy lázně  ...
Františkovy lázně. Léčebné, relaxační, ozdravní a wellness pobyty, rezervace pro každý pobyt online, ubytování, široký výběr.
http://frantiskovy.lazne.travel

Wellness pobyt v Hotelu Harmonie Mariánské Lázně  ...
Spa Hotel Harmonie v Mariánských Lázních Vám nabízí služby svého moderně vybaveného Balneo & Wellness centra, 6 různých relaxačních a beauty programů a klidnou přírodu západočeských lázní.
http://www.spahotelharmonie.cz/wellness.htm

Lázně Karlovy Vary  ...
Vše o lázních Karlovy Vary. Možnosti ubytování, pobyty, informace, historie. Široká nabídka pobytů za skvělé ceny, online rezervace.
http://lazne.karlovy-vary.biz

Augustiniánský dům – Lázně Luhačovice  ...
Luxusní wellness & spa hotel v Luhačovicích. Komfortní ubytování, špičková restaurace se zážitkovou gastronomii a široká nabídka relaxace v moderním wellness centru. Zajišťujeme rovněž firemní akce, konference, kongresy, svatby apod.
http://www.augustian.cz

http://lazne-ciz.kupele.net/  ...
Lázně Číž, ozdravní a wellness pobyty, léčebné a relaxační pobyty. Široký výběr a rezervace pro každý pobyt online.
http://lazne-ciz.kupele.net

Wellness pobyty - Resort Svatá kateřina  ...
Resort Svatá Kateřina nabízí ideální ubytování pro wellness a relaxační pobyty spojené s širokou nabídkou cvičení, sportu, jógy, pilates, meditace, masáží a odpočinku.
http://www.katerinaresort.cz

Tantra masáže Lakshmi  ...
Chrám tantra masáže Lakshmi! Tantrická masáž nabízí hluboké uspokojení a relaxaci těla i duše. V Chrámu tantra masáže Vás mladé a zkušené masérky zasvětí do tajů nadsmyslového exotického prožitku. Tantrické masáže pro muže, ženy, páry a výuka tantra
http://www.lakshmi.cz

Lázně a termální lázně  ...
Lázně - přehledně zpracované informace o českých lázních a termalních lázních v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a dalších zemích.
http://www.superlazne.cz

ŽIVICOVÉ KÚPELE KAPIALROTERAPIA  ...
Metóda živicových kúpeľov na očistu kapilárneho systému, revitalizáciu, omladzovanie a obnovenie humorálneho metabolizmu v tkanivách. Sanatórium v domácich podmienkach.
http://www.zivicovekupele.szm.com


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server