Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

KARE Praha s.r.o.  ...
Působíme v oblasti recyklace – zpracování a opětovné využití stavebního odpadu. Zabýváme se tříděním recyklátů, drcením surovin, ukládáním zemin a stavební suti, prodejem písku a štěrku. Veškeré zemní práce provádíme vlastním strojovým vybavením.
http://www.karepraha.cz

Broušení parket Praha  ...
Staré parkety, které už funkčně i esteticky dosluhují zrenovujeme, přebrousíme, vytmelíme, nalakujeme, naolejujeme. Zbavíme parkety vrzání, nánosy stáří, poškození, vyměníme rozbité části.
http://www.renovace-podlah.cz

Hliníkové rolety - prodej, výroba  ...
Výroba a prodej předokenních hliníkových rolet, rolovacích a sekčních garážových vrat a markýz pro Vaši zahradu či terasu. Vedle kvalitních rolet, markýz a vrat svým zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenský servis a precizně provedenou montáž.
http://www.alulux.cz

Stavebniny Vaše-Stavba.cz  ...
Internetové stavebniny - on-line obchod se stavebním materiálem. Stavba, veškeré produkty pro stavbu: dveře a okna, betonové výrobky, zdicí materiály, sádrokartony, podlahy, obklady, sanita, izolace a instalace, nářadí a vybavení zahrady.
http://www.vase-stavba.cz

TOKRA s.r.o.  ...
Prodej a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Garážová vrata a střešní plastová okna.
http://tokra-okna.cz/bazar

Zemní stabilizace- Tensar International  ...
Tensar International je vedoucím světovým výrobcem geosyntetik a dodavatelem řešení vyztužených zemních konstrukcí.
http://tensar.cz

ZaPo – Zahradnictví Pod Svahy  ...
Naše zahradnictví se věnuje kompletním realizacím zahrad, od návrhu přes samotnou realizaci až po jejich údržbu. Prodáváme také ovocné stromky, okrasné dřeviny, balkonové rostliny, sadbové brambory a vánoční stromky.
http://www.zapo.wz.cz

Plastová okna a dveře.  ...
Plastová okna a dveře. Bezpečnostní venkovní rolety. Markýzy a žaluzie. Letní zahrady . Podlahy a Plovoucí podlahy. Bytová jádra. Zateplování a opravy fasád. Malířské práce. Dlažby, obklady. Zámkové dlažba. Sádrokarton. Stavební práce na
http://www.oknacz.com

Minibagr, kontejnery - Václav Kymla  ...
Provádíme výkopové a zemní práce minibagrem - výkopy základů, přípojek, hloubení bazénů, dále demoliční a vyklízecí práce, odvoz stavební sutě, odpadu a zeminy kontejnery v Praze a okolí.
http://www.minibagr-kontejnery.cz

HELLA - PLAST  ...
Vyrábíme plastová okna a dveře z německého profilu GEALAN, hliníkové dveře z profilu Heroal. Záruka na okna dveře 10 let. Držitel certifikátu ISO 9001:2000. Dodáváme příslušenství pro plastová okna - parapety, žaluzie, sítě, rolety a garážová vrata.
http://www.hellaplast.cz

koupelny StyleZone  ...
Hledáte nápaditá řešení? Inspirujte se v našem studiu! Návrhy, dodávky a realizace koupelen, koupelnový nábytek z masivu teak na míru. Obklady, dlažby, termostatické baterie, sprchové kouty, sprchové zástěny na míru, vaničky, hydromasážní vany, kou
http://www.stylezone.cz

Rowan - plastová okna a dveře  ...
ROWAN, s.r.o. se zabývá výrobou plastových oken a dveří. Cílem společnosti je dodávat na trh výrobky nejvyšší kvality podle nejnovějších poznatků a postupů, a tak zaujmout významné postavení na trhu plastových oken a dveří. Hlavní důraz je především
http://www.rowan.cz

sekačky na trávu  ...
sekačky na trávu - prodej sekačky na trávu - prodej sekačky na trávu - prodej sekačky na trávu - prodej sekačky na trávu - prodej
http://www.sekackynatravu.net

HEATROLL … radiátor budoucnosti!  ...
HEATROLL ... radiátor budoucnosti. Výrazné snížení nákladů na topení, nadčasový design, perfektní ve spojení s kondenzačními kotly a tepelnými čerpadly. Vhodný jak do nových moderních interiérů, tak i do starších nebo historických objektů.
http://www.heatroll.cz

TOPkoupelny.cz - vybavení koupelny  ...
Kompletní vybavení Vaší koupelny za rozumnou cenu. Doprava zdarma, individuální přístup a odborné poradenství, 3D grafické návrhy - pro Vaši koupelnu máme vždy něco navíc.
http://www.topkoupelny.cz

Zpracování stavebních sutí – Destro  ...
Destro dodává drcené kamenivo pocházející z ekologické recyklace. Materiály jsou odborně zkoušeny v laboratořích ZKK, s.r.o. Hořice. Dále se zabýváme zpracováním ocelárenských odpadů, strusek a stavebních odpadů včetně autodopravy a bouracích prací.
http://www.destro.cz

Vestavěné skříně a moderní kuchyně na míru | Stylishrooms - skříně, kuchyně, šat  ...
Poskytujeme maximální služby v oblasti vybavení interiérů, se zaměřením na vestavěné skříně na míru, stále oblíbenější šatny, ale také velmi prioritní místa jako jsou kuchyně. V dnešní době, kdy jsou obytné prostory stále dražší, se pro Vás snažíme v
http://stylishrooms.cz

Malíři lakýrníci Praha  ...
Malíři a lakýrníci v Praze. provádíme malby interiérů - malování pokojů, malování bytů a kanceláří. Klasické malby i dekorační malířské techniky. Lakýrnické práce - nátěry truhlářských výrobků, protipožární nátěry, antistatické nátěry. Pražský partn
http://www.maliri-pokoju-praha.webnode.cz

Zednické práce-strojní omítky Ekvator-RN  ...
Strojní omítání stěn i strojní omítání stropů. Strojní omítky dvouvrstvé vnitřní i venkovní. Štukování stěn a štukování stropů. Strojní stěrkování betonových ploch tenkovrstvou sádrovou stěrkou. Ekvator-RN s.r.o.
http://www.omitky-strojni.webnode.cz

Tepelná čerpadla  ...
Tepelná čerpadla vám ušetří náklady na vytápění. Hloubíme vrty pro tepelná čerpadla, průzkumné vrty, studní vrty a vertikální vrty. Poskytujeme také venkovní tepelné čerpadla, kolektory a bojlery.K tepelným čerpadlům poskytujeme také kompletní servis
http://www.cerpadlaavrty.cz

Dětský nábytek, dětské pokoje | E-shop  ...
E-shop zaměřený na dětský nábytek a dětské pokoje. Nábízíme dřevěný nábytek z masivu, zdravotní matrace, textilní dekorace, kapsáře, postýlky, přebalovací pulty, hračky, dekorace do dětských pokojů, sedací pytle a křesla, žebřiny a ribstole.
http://www.detske-pokoje.eu

Placo, s.r.o.  ...
Placo s.r.o. prodává materiály určené pro výrobu nábytku, dřevěných oken, dveří, schodišť a dřevomateriály pro stavbu domu. Nabízí kování Blum, kuchyňská dvířka, lepidla, oleje, lazury, barvy, laky, tmely, stavební, sušené řezivo, spárovky a další.
http://www.placo.cz

Žaluzie a rolety do oken, garážová vrata - ROLROLS  ...
Nabízíme žaluzie, rolety do oken (předokenní, venkovní), garážová vrata, látkové rolety, markýzy, sítě proti hmyzu. Možnost poradenství a konzultace přímo u Vás doma. Dále nabízíme Japonské posuvné stěny, plisé a vertikální žaluzie.
http://www.rolrols.cz

Tepelná čerpadla | PZP KOMPLET  ...
PZP KOMPLET. Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda i voda-voda, větrací jednotky, odvlhčovace, elektrokotle, specializovaná elektrovýroba. Tepelné čerpadlo PZP KOMPLET je levné a spolehlivé řešení pro vytápění i ohřev vody.
http://www.pzp.cz

Ocelové konstrukce a rošty  ...
Vyrábíme a montujeme ocelové a ocelobetonové konstrukce. Také nabízíme rošty,schodišťové stupně, spirálová schodiště, tahokovové rošty, stožáry, vysílače. Provádíme také statické posouzení a prohlídky ocelových konstrukcí.
http://www.noving.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server