Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Stavebnictví

Odkazy:

Izolace z konopí  ...
Přírodní izolace z konopného vlákna dosahuje vynikajících tepelně izolačních, akustických i hořlavostních parametrů a tím se plnohodnotně vyrovná na trhu běžně dostupným konvenčním izolacím.
http://www.konopne-izolace.cz

Jenč - fotovoltaika, solární systémy, vytápění  ...
Firma Jenč nabízí služby v oblasti fotovoltaika a solární systémy, sanita, vybavení koupelny, voda, kanalizace, plyn. Kompletní nabídka vytápění, včetně kotlů, topidel, rozvodu a revizí. Montáž nových spotřebičů GAMAT 461, GAMAT 4000 bez zednických
http://www.jenc.cz

Sarauer František  ...
Montáž sádrokartonu, minerálních podhledú
http://www.sadrokarton-sarauer.cz

Solární panely CosmoSOL  ...
CosmoSOL solární panely a kolektory jsou řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a výborným poměrem cena-výkon. Výhradním distributorem solárních panelů CosmoSOL v ČR je firma Gienger.
http://solarni-panely-a-kolektory-cosmosol.gcskupina.cz

Apis - dlažby a kamenictví  ...
Zpracování kamene a stavební výroba. Přírodní materiály u nás předěláváme na bohatý sortiment výrobků a jsme schopni realizovat všechny druhy kamenické práce. Od návrhu a projekci až po výrobu a montáž výrobků z přírodního kamene
http://www.apis-sro.sk

Roning - stavební dozor, zatelplení budov  ...
Zajištění inženýrských činností IČ, technická pomoc při přípravě a realizaci staveb, stavební dozor, technický dozor investora (TDI), koordinace stavebních prací, zajišťování dotací, vnější omítky, a fasády.
http://www.roning.cz

Malířské práce Rekomal servis s.r.o.  ...
Firma Rekomal servis s.r.o. byla založena v roce 1992 a mezi její hlavní činnosti patří malířské a natěračské práce, povrchová úprava podkladů v interiérech a exteriérech a kompletní rekonstrukce.
http://www.rekomal-servis.cz

Pojízdná lešení, zdvihací technika – ALLEX plus s.r.o.  ...
Pojízdná lešení pro opravy fasád, podhledů, balkonů pomocí moderního hliníkového lešení systému BOSS. Lešení můžete využít pro natěračské práce, montáže konstrukcí nebo zabezpečovacích zařízení. Využít můžete i zdvihací techniku nebo nůžkové plošiny.
http://www.allex.cz

BANADOR, s.r.o.  ...
Společnost Banador je významným dovozcem a distributorem výrobků pro výstavbu krbů a krbových kamen. Dodáváme teplovzdušné i teplovodní krbové vložky, teplovzdušná i teplovodní krbová kamna, kouřovody, vzduchotechniku i materiály pro stavbu krbů.
http://www.banador.cz

Máme garážová vrata  ...
V naší nabídce neleznete garážová vrata sekční, rolovací a výklopná. Disponují jak ručním, tak elektrickým ovládáním, zabírají minimum prostoru a dokážou se přizpůsobit jakémukoliv rozměru.
http://www.mame-garazova-vrata.cz

Sprchové kouty Ravak  ...
Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. Nabízí designové i klasické vany, sprchové kouty ve čtyřech řadách, praktická umyvadla s dostatkem odkládací plochy, ale i další chytré koupelnové doplňky, mezi nimi
http://www.sprchove-kouty-ravak.cz

Oknoplast Group - Plastová okna Rehau -  ...
Firma Oknoplast Group s.r.o. vyrábí na zakázku plastová okna Rehau, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy REHAU. Prodejny ve městech Znojmo a Břeclav.
http://www.oknoplast-group.cz

Bezpečnostní dveře a systémy Alex  ...
Nabízíme protipožární a bezpečnostní dveře a zárubně Sherlock, Napako a Bedex. Zajišťujeme poradenství, montáž a servis.
http://www.alexsystemy.cz

Vchodové dveře Stadler  ...
Luxusní dřevěné vchodové dveře špičkové kvality a moderního designu s širokou paletou nadstandardních doplňků. Výroba na zakázku dle přání zákazníka.
http://www.dvere-stadler.cz

Centralni-vysavace-praha.eu  ...
Server zabývající se problematikou centrálních vysavačů. Centrální vysavače jsou zařízení, která přinesou do Vašeho domova nejvyšší možnou čistotu. Nečistoty jsou z nasátého vzduchu odváděny zvláštním potrubím mimo dům.
http://www.centralni-vysavace-praha.eu

Srubové a roubené stavby  ...
Realizujeme dřevostavby - sruby, roubenky, srubové a roubené stavby, srubové domy, srubové chaty, zahradní chatky, garážové přístřešky, garážové stání, altány, pergoly, tesařské práce.
http://www.sruby-chaty.cz

Vlastnistudna.cz - kompletní informace o studnách  ...
Vlastnistudna.cz Vám přináší veškeré informace o tématu vlastní studny. Navíc můžete diskutovat s ostatními o této problematice. Zjistěte také, že vlastní studna se vyplatí a začněte ještě dnes.
http://vlastnistudna.cz

NUMOREX, Lučenec  ...
Zaoberáme sa výrobou samostatne stojacích krbov a stáložiarych krbov.
http://www.numorex.sk

Stavební dozor a příprava  ...
Firma INGsystem Třebíč působí v oborech: stavební dozor a stavební příprava, nákladový dozor staveb a investiční příprava staveb.
http://www.ingsystem.eu

Malířství Lhota a Mlčkovský  ...
Nabízíme pronájem montážních plošin AVIA MP 13 a MB MP22 TELESKOP. Dosah do 22 m, manipulace s předměty do 250 kg. Využijete pro montáže, polepy, ořez stromů, nátěry stožárů a fasád, obecně ve stavebnictví.
http://www.lhota-mlckovsky.eu

ČITOR s.r.o.  ...
Provádíme výstavbu, čištění, odbahnění a rekonstrukci rybníků. Zajišťujeme zemní práce, revitalizaci a údržbu vodních toků, výstavbu lesních a polních cest. Práce pásovými bagry a buldozery.
http://www.citor.cz

Jiří Polák - Zemní a výkopové práce  ...
V Brně a okolí provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, výkopy základů a přípravné práce pro stavby. Pronájem strojů po dohodě Minibagr Komatsu PC20, Traktorbagr Komatsu WB 93 R-2, nakladač Libra 755, O&K L15, L20, válec Stavostroj VVW.
http://www.zekop.cz

Napínané stropní podhledy BERNIZET  ...
Bernizet, s.r.o. poskytuje dodání a montáž napínaných stropů na klíč. Každý strop má svůj neopakovatelný vzhled je "ušit na míru". Firma BERNIZET dodává a montuje tuto patentovanou technologii napínaných stropy v ČR .Nabízíme individuální řešení in
http://www.bernizet.cz

Nákladní autodoprava a zemní práce  ...
Komplexní nabídka zemních prací včetně nákladní autodopravy. Zajišťujeme výkopové a stavební práce, rekonstrukce komunikací, stavby kanalizací a demolice staveb. Zajišťujeme také odvoz a skládkování výkopových materiálů ze staveb a skrývek.
http://www.autodoprava-zemni-prace-landsinger.cz

Nakladače Avant  ...
Univerzální kolové nakladače Avant pro všestranné použití. Široká nabídka příslušenství - nářadí. Vhodné pro údržbu měst, obcí a firemních areálů, stavební práce, práce na farmách a v zemědělství.
http://www.avant-tecno.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2018 Informační server